Justyna Kowalczyk nie wytrzymała! Piekielnie OSTRY wpis o Mackiewiczu

Justyna Kowalczyk zabrała głos w sprawie tragedii na Nanga Parbat. Najlepsza polska biegaczka narciarska wyraziła swoje niezadowolenie z reakcji części społeczeństwa na to, co stało się z Tomkiem Mackiewiczem. – Himalaiści i ich dzieci, partnerzy, dadzą sobie radę bez „dobrych rad” – grzmi Kowalczyk.

Tragedia, do której doszło na Nanga Parbat, rozpoczęła dyskusję dotyczącą motywacji himalaistów, którzy decydują się na balansowanie na granicy życia i śmierci. Według wielu, Tomasz Mackiewicz nie powinien tak bardzo ryzykować w sytuacji, w której w domu czekały na niego dzieci i żona. Nie brakuje głosów, zarzucających himalaistom skrajną nieodpowiedzialność.

Justyna Kowalczyk, najwybitniejsza polska biegacza narciarska, która sama jest miłośniczką gór, postanowiła w ostry sposób odpowiedzieć wszystkim tym, którzy krytykują wspinaczy. – Himalaistów zaraz naród zacznie kastrować, bo są nieodpowiedzialni i nie powinni mieć dzieci… Ale gdy za ścianą u sąsiadów rozgrywają się wieloletnie dramaty, to po tragedii w wywiadach „to była taka normalna rodzina” Ale hipokryzja! – grzmi Kowalczyk na Twitterze. – Chodzi o to by ludziom,którzy nic złego nie robią, nie wtrącać się w życie a DOSTRZEC MNÓSTWO ZŁA WOKOŁO! Tam się można wykazać. Himalaiści i ich dzieci,partnerzy dadzą radę bez „dobrych rad” – dodaje w jednym z kolejnych wpisów.

W komentarzach pod wpisami Justyny Kowalczyk rozpętała się żywa dyskusja. Nie brakuje głosów wsparcia, ale są też użytkownicy, którzy wyraźnie nie zgadzają się z polską mistrzynią i podtrzymują opinię, że himalaiści, którzy mają rodziny, powinny zachowywać się odpowiedzialnej.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.