Justyna Żyła w samym centrum wojny! Tego się nikt nie spodziewał

Justyna Żyła nagrywa już drugi sezon swojego programu o „praniu brudów”. W jednym z odcinków wpadła w sam środek sąsiedzkiej wojny. Dwie panie pokłóciły się o miejsce parkingowe.

Jakby nie patrzeć, upublicznienie prywatnych spraw opłaciło się Justynie pod względem zawodowym i finansowym. W zeszłym roku ujawniła, że w jej małżeństwie z Piotrem nie dzieje się najlepiej.

CZYTAJ TEŻ: Rewolucyjne zmiany w Biedronce! Czegoś takiego jeszcze nie było. Wszystkie sklepy do przebudowy

To wtedy zainteresowały się nią media. Obecnie już była żona skoczka zaczęła udzielać wywiadów, rozebrała się w „Playboyu”, a nawet wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”. 

Justyna Żyła w centrum sąsiedzkiej wojny

Jakby tego było mało, Justyna dostała też własny program! Wyemitowano pierwszy sezon show o tytule: „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Żyła chyba odniosła sukces, bowiem Active Family zdecydowało się na nakręcenie kolejnej odsłony programu. 

W nowym odcinku Justyna znajdzie się w centrum sąsiedzkiej kłótni. Ze zwiastuna wynika, że dwie sąsiadki poróżniło… miejsce parkingowe. Obie chcą parkować na tym samym. Efekt? Porysowany samochód, kłótnie, wzajemne oskarżenia. 

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Afera w “Big Brother”! To się zdarzyło po raz pierwszy w historii

Żyła wystąpiła w roli mediatorki. Zapytała, czy skłócone panie próbowały ze sobą spokojnie porozmawiać. Starsza z bohaterek przekonuje, że z jej strony takie starania zostały poczynione, lecz druga z pań miała inne zdanie. „To jest kłamstwo. Ta pani nigdy nie była dla mnie miła” – powiedziała.

CZYTAJ WIĘCEJ:

TVN przegrywa w sądzie! Teraz będą zmuszeni do przeprosin
Jarosław Kaczyński został znieważony! Atak opozycji na PiS
Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!
Julia Wieniawa się wygadała! Co na to Baron?
Kuba Wojewódzki upokorzony na oczach milionów widzów! Tego się nie spodziewał

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *