Katarzyna Waśniewska zaatakowana? Ujawniamy szokujące fakty!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KATARZYNA WAŚNIEWSKA – LINCZ. Według ostatnich doniesień skazana za zabójstwo swojej córeczki Katarzyna Waśniewska miała być prześladowana w więzieniu przez współosadzone. Pojawiła się informacja, że na mamie Madzi wkrótce zemszczą się pozostałe kobiety, to miał być lincz. Z tego powodu Katarzyna Waśniewska miała zostać w trybie pilnym przewieziona do innego zakładu karnego aby jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Służba Więzienna ma jednak zupełnie inne zdanie na ten temat… Jaka jest prawda?

„Super Express” poinformował, że Katarzyna Waśniewska już na początku odbywania kary otrzymała status więźnia P1, co oznacza, że jest osadzona po raz pierwszy i jednocześnie szczególnie niebezpieczna.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa zaliczyła ogromną wpadkę! Zapomniała zakryć jeden “szczegół”

Najważniejsze jednak w doniesieniach SE było to, że więźniarki miały zamiar w sposób wyjątkowo okrutny ukarać Katarzynę Waśniewską jako dzieciobójczynię, wrę cz szukały okazji aby ją zlinczować. To własnie miało być powodem przeniesienia matki Madzi do innego zakładu karnego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katarzyna Waśniewska – lincz. Jaka jest prawda?

Katarzyna Waśniewska - lincz
Katarzyna Waśniewska – lincz? Jaka jest prawda

O całą sytuację zapytali Służbę Więzienną dziennikarze Faktu. Oto jaką otrzymali odpowiedź:

– Osadzona nie została przetransportowana z Zakładu Karnego Krzywaniec w trybie pilnym – odpowiedziała dla Fakt24 rzecznik prasowa Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, Pani Elżbieta Krakowska.

CZYTAJ TAKŻE: Czegoś takiego jeszcze nie było! Tesco podjęło desperacki krok. Klienci są zachwyceni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chwilę później Krakowska zdementowała pogłoski o tym, jakoby miało dojść do jakiegokolwiek ataku na Katarzynę Waśniewską:

– Z uwagi na medialny charakter sprawy, podczas pobytu osadzonej w zakładach karnych objęta jest szczególnym nadzorem funkcjonariuszy Służby Więziennej tak, by zapewnić jej bezpieczeństwo i to jest i było zapewnione – oznajmiła rzecznik..

Następnie wyjaśniła również kwestię krążącej plotki o odizolowaniu osadzonej Katarzyny Waśniewskiej od pozostałych kobiet przebywających w zakładzie karnym:

– Mieszkała w wieloosobowej celi i nie skarżyła się na warunki – potwierdziła stanowczo.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna burza! Nauczyciele jednak dostaną pełne pensje? Jest przepis

Zabójstwo małej Madzi z Sosnowca

To była bardzo głośna sprawa. Cała Polska śledziła postępowanie, które najpierw biegło w kierunku porwania dziecka z wózka podczas spaceru z wówczas 22-letnią mamą. Poszukiwania dziecka trwały 10 dni, po czym okazało się, że dziecko nie zostało porwane, a zamordowane w dodatku przez własną matkę.

2 lutego, na nagraniu zarejestrowanym przez Krzysztofa Rutkowskiego, Waśniewska przyznała się do zabójstwa. W 2014 roku została skazana na 25 lat więzienia. 

CZYTAJ TEŻ:

Beata Szydło zaatakowana na spotkaniu! “Spier***ać!” Szczyt chamstwa
Sokołów: Wyciek trującego kwasu! Są ranni
Czegoś takiego jeszcze nie było! Tesco podjęło desperacki krok. Klienci są zachwyceni
Już w maju kolejny gigantyczny protest. Ucierpią zwykli ludzie. Żądania szokują!
PILNE: Przerwano maturę. Wiadomo już kto stoi za “alarmami bombowymi”?
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →