O co tu chodziło? „Zalotny” gest Ewy Kopacz podczas przesłuchania. Internauci bez litości (wideo)

Udostępnij:


Ewa Kopacz język. Platforma Obywatelska rządziła polską w latach 2007 -2015. Platforma władzę zyskała, dlatego że składała pięknie brzmiące obietnice. W ostateczności nigdy nie zostały przez ich rządy zrealizowane. Teraz Platforma za wszelką cenę stara się odzyskać utraconą władzę, ponieważ wie, że może to być dla nich ostatni moment.

W tym celu lider Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Schetyna zdecydował się na połączenie wszystkich ugrupowań skrajnie opozycyjnych,  których priorytetowym celem jest odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości od władzy. Niektórzy twierdzą,  że ów priorytet jest jednocześnie nieoficjalnym programem koalicji partii zjednoczonych wokół Platformy.

Polecamy przeczytać:Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Platforma jednak zapomina o ostatecznym rezultacie swoich rządów.  Polacy po licznych aferach i braku realizacji obietnic wyborczych przez Platformę zdecydowali się ją odsunąć od władzy na rzecz Prawa i Sprawiedliwości. Do dziś spora część i społeczeństwa czeka na ostateczne i dotkliwe rezultaty komisji sejmowych rozliczających poważne afery za czasów rządów koalicji Platformy Obywatelskiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Polecamy również: Jest sposób na Acta 2! Wymyślił go Polak. Nie wszystko stracone (Film)

Ewa Kopacz grabarzem Platformy

Czynnikiem,  który również w bardzo dotkliwy sposób wpłynął na upadek Platformy Obywatelskiej była bez wątpienia postać Ewy Kopacz, która objęła stery władzy po Donaldzie Tusku, który zrezygnował ze stanowiska Prezesa Rady Ministrów na rzecz posady przewodniczącego Rady Europejskiej. 

Do dziś wielu z nas może mieć w pamięci liczne kompromitujące zachowania Ewy Kopacz, które nie przynosiły pozytywnej sławy ani Polsce, ani tym bardziej Platformie Obywatelskiej.

Ewa Kopacz, język : Co tu się stało?

Najnowsze zachowanie byłej premier bez wątpienia nawiązuje w przekazie do tamtego okresu. Oto one:

Ewa Kopacz odsunięta na bok

Aktualnie Ewa Kopacz została odsunięta na bok przez władzę partii,  w której główne skrzypce odgrywa przede wszystkim Grzegorz Schetyna. Platforma marzy o przejęciu władzy w kraju, a wcześniej liczy na zwycięstwo w zbliżających się coraz większym krokami wyborach do europejskiego parlamentu. Cel uświęca środki,  dlatego każdy polityk Platformy,  który mógłby zagrozić wynikowi wyborów jest odsuwamy na dalszy tor.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Kopacz język