Wykorzystują ciała w makabryczny sposób. Uciekła i ujawniła prawdę

Udostępnij:

Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny – wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon.

Czytaj też: Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny – wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon. Do takich informacji doszły światowe media na podstawie relacji więźniarki, która uciekła z komunistycznej niewoli.  Doniesienia wstrząsnęły całą światową opinią publiczną. Nie od dziś wiadomo, że reżim koreański jest w swoich działaniach nieobliczalny. Jednak dzisiejsze wiadomości rzucają całkowicie nowe i przerażające światło na reżim w Pyongyangu.

Korea Północna wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz?

O przerażających praktykach reżimu w komunistycznej Korei poinformowała Więźniarka, która uciekł z obozu koncentracyjnego Kaechon. Kobieta  twierdzi między innymi, że zwłoki więźniów politycznych są wykorzystywane jako nawóz, a następnie w miejscach zakopania ciał są siane głównie warzywa. Te szokujące wyznania zostały niedawno ujawnione i poważnie wstrząsnęło świętem,  który o takim obrazie reżimu w Korei Północnej jeszcze nie słyszał.

Kobieta, która ujawniła całą sytuację w obozie Kaechon dziś posługuje się  pseudonimem „Kim II-soon”.  Stwierdza ona przede wszystkim, że w obozie „zakopane ciała ludzkie służą jako nawóz”. Na dodatek strażnicy opowiadają więźniom, że „chowają zwłoki równomiernie na całej ziemi, aby zapłodnić cały obszar”. Następnie na powierzchni ziemi sadzone są warzywa, które po wyrośnięciu konsumują rodziny strażników. Proceder ma trwać już od wielu lat. Bez wątpienia jest to najbardziej przerażający obraz komunistycznego reżimu w Korei Północnej.

Obóz w Kaechon powstał w 1959 roku. Aktualnie znajduje się w nim około 15 tysięcy więźniów. Wielu z nich to głównie przeciwnicy komunistycznego reżimu. Jak do tej pory tylko dwóm osobom udało się z niego uciec i przedostać się do Korei Południowej.  

Źródło: O2

Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny - wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon.
Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny – wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon./screen YouTube

Polecamy także:

Koniec z robieniem zapasów. Wprowadzono limity w sklepach

Nie zamknęli szkół, ulice tętnią życiem. Będą drugie Włochy?

Nowe obostrzenia w Polsce! Ujawniamy szczegóły

To może Cię również zainteresować:

Skandal! Owsiak kupił sprzęt medyczny, ale Polska go nie dostanie

Kasia Kowalska przeżywa dramat. Znamy stan jej córki

Wiśniewski wyśmiał zalecenia PiS dotyczące koronawirusa

loading...

,