Kreatywne Sposoby na Piękne Druhny

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak powinna wyglądać druhna na przyjęciu weselnym, aby nie przesadzić? Prezentujemy poniżej garść zasad i wskazówek na temat doskonałego stroju, które pozwolą Wam uniknąć wpadek i zaoszczędzić na czasie. Do dzieła!

Druhna i świadkowa to zaraz po pannie młodej (i jej mamie) kluczowa kobieta na ślubie, która poza swoją obecnością ma jeszcze do odegrania istotną rolę. To właśnie na niej goście weselni będą skupiać swój wzrok, dlatego ważne jest, aby zadbała o odpowiedni strój i wyglądała olśniewająco!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Druhna lub świadkowa to bezpośrednie wsparcie panny młodej. I nie mowa tylko o ślubie i przyjęciu weselnym, ale również o okresie przygotowań oraz o czasie po wszystkich oficjalnych uroczystościach. W trakcie przyjęcia skupia na sobie uwagę gości i poniekąd jest również wizytówką tego wyjątkowego dnia. Dlatego jej prezencja musi być odpowiednia z jednym wyjątkiem – nie może wyglądać lepiej od panny młodej.

Jedna z najważniejszych spraw, o które powinna zadbać druhna to doskonałe przygotowanie się do uroczystości. Z wyprzedzeniem powinna śledzić obecne trendy w modzie ślubnej i być zorientowana w kwestii przyszłej sukni ślubnej panny młodej. Sukienki dla druhen nie powinny być wybierane wg. indywidualnych gustów i przekonań. Sukienka na jaką druhna się zdecyduje musi swoim wyglądem nawiązywać do sukni panny młodej, współgrać z nią. Jeżeli panna młoda w swojej sukni ślubnej będzie posiadać elementy koronki, to świadkowa również powinna postawić na delikatny strój odwołujący się do głównej bohaterki przyjęcia weselnego. Czasem może pojawić się trudność w dobraniu podobnej stylizacji. Wtedy można nawiązać do panny młodej poprzez zakup bardzo podobnego bukietu. Pamiętaj, że świadkowa/druhna nie znajduje się na pierwszym planie i nie może swoją stylizacją przysłonić panny młodej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kolory jasne, pastelowe sukienki, garsonki należy sobie odpuścić, aby nie wtopić się w jasność kreacji bijącej od panny młodej. Najgorszym z możliwych wyborów są mocne, intensywne barwy, takie jak bordo, czy czerwień. Dobrym rozwiązaniem jest dopasowanie się kolorystyką do stroju świadka, np. krawat lub koszula nawiązuje barwą do sukienki druhny.

Dobrze prezentują się sukienki wykonane z tafty w intensywnej zielonej barwie z odkrytymi ramionami. Idealnie leżą i podkreślają figurę sukienki mocno dopasowane wykonane z jedwabiu i satyny. Ciekawym wyborem są też kreacje wiązane na szyi w intensywnych odcieniach. Jeżeli druhna chce zaskoczyć wszystkich swoją kreatywnością, to może postawić na sukienkę dwukolorową, przewiązaną na wysokości pasa wstążką. Dobrze jest, aby została utrzymana w kolorze przydymionego różu. Taka kolorystyka sukienki dyskretnie wybija się z tłumu, a zarazem pozostaje na drugim planie co powoduje, że jest to doskonały wybór dla każdej druhny.

Sukienki koktajlowe, czy nawet krótkie kremowe bez rękawów z idealnie dopasowaną górną częścią oraz talią również są idealną stylizacją dla przyszłej druhny na każdym przyjęciu weselnym. Jeżeli zadbamy o jednokolorową górę oraz o dół w modne wzory lub pasy to sprytnie odciągniemy wzrok od niedoskonałości naszej figury. W takiej sukience absolutnie żadna panna młoda nie będzie się nas wstydzić i nie poczuje rozczarowania. A dodatkowo świadkowa, czy druhna spokojnie skupi się na swoich obowiązkach weselnych i dopilnuje każdego najmniejszego szczegóły, aby para młoda na długo zapamiętała ten wyjątkowy dzień, do którego będzie wracać pamięcią z wielką przyjemnością.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →