Gdy pokazała jak traktuje swoje 8-miesięczne dziecko ludzi zszokowało! Wstrząsające wideo z basenu

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krysta Meyer na TikToku opublikowała krótki film pokazujący jak wygląda nauka pływania dla jej 8-miesięcznego dziecka. Nie spodziewała się, że krótkie wideo wywoła tak wielką burzę wśród internautów.

Czytaj również: Znany piłkarz przyłapany na zdradzie! Ogromny skandal

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sprawa nabrała takiego rozgłosu, że nawet w branżowych środowiskach zaczęto głośno mówić o kontrowersyjnej metodzie nauki pływania dla niemowląt. Niemniej jednak to co widzimy na filmie powoduje ciarki na całym ciele. Po fali negatywnych opinii zdecydowała się usunąć film, jednak internauci zdążyli go zabezpieczyć.

Krysta Meyer pokazała jak wygląda nauka pływania dla jej maleńkiego dziecka

Młoda mama 3 dzieci zapisała się na lekcje z instruktorką w Little Fins Swim School w Colorado Springs. Oliver, jej najmłodszy synek miał 6 miesięcy gdy stał się członkiem grupy zajęciowej. Po zaledwie 2,5 miesiąca kobieta dodała krótki filmik na TikTok aby pokazać postępy w nauce pływania swojej pociechy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na szokującym nagraniu widać instruktorkę, która stoi na krawędzi basenu, a następnie z dużej wysokości wrzuca dziecko do wody. Chłopczyk znika pod powierzchnią. Całość wygląda przerażająco.

„Olivier zadziwia mnie co tydzień! Nie mogę uwierzyć, że minęły 2 miesiące i tak szybko łapie. To mała rybka” – napisała mama.

Krysta Meyer pokazała jak wygląda nauka pływania dla jej maleńkiego dziecka

Internauci widać to, nie zostawili suchej nitki na mamie. Kobieta przytłoczona krytyka postanowiła usunąć film. „Skupiają się na tym, że Oliver został wrzucony do basenu – powiedział Lauri Armstrong. – Jednak nie zdają sobie sprawy, że to jest technika tzw. Infant Survival Swim, nad którą pracują od dłuższego czasu”.

Czytaj też: Horror na dworcu w Poznaniu. Pasażer wleczony przez pociąg walczy o życie. Makabryczne wideo

Metoda o której mowa ma już 50 lat. Jej głównym celem jest to, żeby dziecko po tym jak np. podczas wypadku wpadnie dowody, potrafiło samodzielnie wypłynąć na powierzchnię oraz obrócić się na plecy by móc dryfować. Amerykańska Akademia Pediatrii (American Academy of Pediatrics) wydała oświadczenie dotyczącemetody:

„Nauka pływania znacznie zmniejsza ryzyko utonięcia. Nie ma jednak dowodów na to, że programy pływania dla niemowląt poniżej roku, mogą mu zapobiec”.

Źródło: Parenting

Polecamy również:

Przypadkiem natrafił na coś przerażającego w Czarnobylu. Ciarki na całym ciele

Genialny patent na pokrojenie arbuza! Już inaczej go nie podasz

Szczepienia nie dają rady z koronawirusem? Szokujące wieści z WHO

Nie mogła dobudzić córeczki po drzemce. Gdy odkryła co jej jest, natychmiast wezwała pogotowie

Nastolatki gotują podpaski żeby mieć odlot. Nowy sposób na odurzenie stał się prawdziwą plagą

Przerażające! Lew rzucił się na dziecko w programie na żywo. Wszyscy zamarli

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →