Sprawa Iwony Wieczorek właśnie została rozwiązana? Szokujące ustalenia

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Iwona Wieczorek zaginęła w tajemniczych okolicznościach 11 lat temu w Sopocie. Od tamtej pory wielu usiłowało sprawę rozwiązać. Na liście osób pojawiających się obok tej sprawy są miedzy innymi Krzysztof Jackowski, Krzysztof Rutkowski oraz Janusz Szostak, który wydał właśnie książkę „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”

Czytaj też: Imigranci szturmują polską granicę! Sytuacja wymyka się spod kontroli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ten ostatni wydal właśnie książkę „Kto zabił Iwonę Wieczorek?” wokół której krążyły liczne kontrowersje jeszcze zanim kazała się w księgarniach. Przypomnijmy, ze niedawno ponownie mocno uruchomił się Rutkowski który wszedł w konflikt z Szostakiem. Ciekawą rzeczą natomiast jest, że Krzysztof Jackowski który wcześniej wypowiadał się chętnie na temat tej sprawy teraz woli milczeć.

Janusz Szostak w swojej najnowszej książce pt. „Kto zabił Iwonę Wieczorek?” daje obietnicę zupełnie nowego spojrzenia na sprawę. Nie jest też tajemnicą, że w opozycji do tej publikacji stoi matka Iwony.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ta książka już kilka miesięcy przed premierą wywołała burzę. Wkrótce nadejdzie tornado, którego boją się nie tylko sprawcy. Apogeum zbliża się!” – mówi Szostak..

Kto zabił Iwonę Wieczorek? Janusz Szostak szokuje

Szerszy wywiad ukazał się w Fakcie, gdzie Janusz Szostak odpowiedział redaktorowi na pytanie o to, czego konkretnie można spodziewać się po tej książce.

Książka będzie zawierać bardzo dużo nowych informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek, ale też jej mamy, pani Iwony Główczyńskiej. Zwracałem się do niej z prośbą o komentarz, ale odmówiła. Będą m.in. wypowiedzi znajomych Iwony, czego wcześniej nie było, bo oni w pewnym momencie przestali się wypowiadać. Są też wypowiedzi innych osób, które mają związek z tą sprawą, jest tych informacji bardzo dużo. Są też informacje, które przez wiele osób były podważane, a dotyczą, takich niekonwencjonalnych metod, jak hipnoza czy jasnowidzenie” – powiedział Janusz Szostak dla Faktu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dalej autor tłumaczy, że w książce „Kto Zabił Iwonę Wieczorek” wyjaśnia dlaczego w pewnym momencie policja dochodzi „do ściany” .

Zobacz także: Adam Niedzielski właśnie potwierdził ogromne zmiany w obostrzeniach. Część Polaków przerażona

W książce wyjaśniam to szerzej. Wskazuję, w jakim kierunku powinni iść. Na pewno jest tam dużo materiału, którego nigdy wcześniej nigdzie nie było, są tam fakty, które wskazują na domniemanych sprawców. Nikogo nie oskarżam, ale zadaję pytania i jako dziennikarz szukam prawdy” – wskazuje autor sugerując że z książki dowiemy się tego kto prawdopodobnie jest sprawcą domniemanego morderstwa.

Zobacz nasz kanał internetowy! Ciekawostki, historia i najnowsze informacje:

Kto zabił Iwonę Wieczorek? To tytuł książki którą Janusz Szostak właśnie wydał. Czy to koniec najsłynniejszej sprawy? Szokujące doniesienia

Polecamy również:

Polska w sytuacji realnego zagrożenia! Celowa prowokacja na granicy? Wojsko w gotowości

Spełniła się przerażająca wizja Jackowskiego! Pokazali niezbite dowody

Łukaszenka grozi Polsce. Ogromna ilość uzbrojenia, wojsko w gotowości

Rodzice mogą zapomnieć o gotówce! Potwierdzono właśnie zmiany w 500 plus

Skandal w rocznicę wybuchu II WŚ! Nikt nie mógł uwierzyć w te słowa… Nie powinny były paść

Nowe obostrzenie weszło w życie. Zmuszają wszystkich szczepień. Odmowa grozi poważnymi konsekwencjami

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →