Awantura u Wojewódzkiego o Kościół. Pazura powiedział co o tym myśli!

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki Pazura. Stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji jest przede wszystkim zdecydowane opowiedzenia się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju.

Jedynym z dziennikarzy stacji, którzy wpisują się w ten spór, jest Kuba Wojewódzki, który otwarcie manifestuje swoje poglądy polityczne za pomocą prowadzonego przez siebie programu rozrywkowego. Wojewódzki pracuję w TVN od wielu już lat. Jego program cieszy się sporą popularnością wśród widzów komercyjnej stacji TVN.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Formuła programu od lat jest taka sama. Wojewódzki zaprasza do studia swoich gości, którzy pochodzą z przeróżnych środowisk. Są to przede wszystkim aktorzy, piosenkarze, celebryci, a nawet politycy. Częściej jednak możemy spotkać tych pierwszych cieszących się największą popularnością.

Pazura gościem u Wojewdzkiego

Jednym z gości Wojewódzkiego był między innymi Cezary Pazura, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktor był już parę razy gościem show Kuby Wojewódzkiego. Za każdym razem występ kończył się dyskusją obu panów na tematy polityczne lub teologiczne.

Głęboka Wiara Cezarego Pazury

Cezary Pazura nie kryje się ze swoją wiarą. Niedawno brał udział w kampanii medialnej akcji pt. „Różaniec do granic”. Nie dziwi zatem fakt, iż autorowi są bardzo bliskie tematy dotyczące wiary, która odgrywa w jego życiu istotną rolę. Niestety już takiego stanowiska nie podziela Kuba Wojewódzki, który dał tego dosadny wyraz podczas ostatniego spotkania z popularnym aktorem.

Polecamy przeczytać:Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Kuba Wojewódzki Pazura : Awantura w studio

Kuba Wojewódzki Pazura, TVN, Kościół
Kuba Wojewódzki Pazura, TVN, Kościół

Dyskusja Cezarego Pazury i Kuby Wojewódzkiego zeszła w pewnym momencie na tematy dotyczące wiary, A dokładniej różańca, który stara się codziennie odmawiać popularny aktor.

„Naprawdę uważasz, że ostentacja w odmawianiu różańca i modlitwie to jest ważna rzecz? Nie czujesz, że tam kwitnie sprzedaż nienawiści?” – zapytał Wojewódzki Pazurę.

„Myślę, że w twoim pytaniu już jest zawarta teza. Nie ma ostentacji w modlitwie, bo Kościół jako Kościół jest wspólnotą i dlatego ludzie modlą się wspólnie” – odparł aktor.

„Myślę, że w twoim pytaniu już jest zawarta teza. Nie ma ostentacji w modlitwie, bo Kościół jako Kościół jest wspólnotą i dlatego ludzie modlą się wspólnie” – odparł aktor.

„Przeciwko innym ludziom. Chodziło o to, żeby wygnać z Polski i nie wpuścić ludzi innego wyznania i koloru skóry”.

Pazura odpowiedział: „Kuba, nigdy w życiu nie zgodziłbym się na coś, co jest skierowane przeciwko komuś”.

Doszło do kłótni

Następnie doszło do kłótni.

„Wziąłeś udział w inkwizycji, choćby idąc do tego zakłamanego, sprzedającego antagonizm TVP Info” – atakował coraz mocniej Wojewódzki.

„Jedyna polityczna rzecz, którą powiedziałem w tym programie to, że jestem za jednoosobowymi okręgami wyborczymi. Cały czas powtarzam jak mantrę, że jestem apolityczny i nie angażuję się politycznie w nic, jeżeli coś, co robię, jest wykorzystywane politycznie, to niech ci, co to robią, mają z tym problem” – bronił się Cezary Pazura.

Wojewódzki nadal atakował i nie dawał za wygraną.

„Z jednej strony opowiadanie się po stronie prawicy, z drugiej deklaracja apolityczności”. Na co Pazura odpowiedział: „Nie mam prawa mieć własnego zdania?”.

„Nie!” – odkrzyknął poirytowany prowadzący.
„Żyjesz w wolnym kraju?” – zapytał gość, starając się przekonać Wojewódzkiego.

Wojewódzki zaprzeczył: „Już nie. Mówi się, że u nas nie ma zamachów. A zamach na konstytucję? Na sądy?”.

„Konstytucja jest do zmiany. Już dawno była! Komuniści ci wymyślili tę konstytucję” – błyskawicznie zripostował Pazura.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Kuba Wojewódzki Pazura

,