Karolak wyjawił całą prawdę o sobie! Tego nie wiedział nikt

Udostępnij:

Marina Łuczenko, Instagram, Wróżka i 39 i pół — to główne tematy, które Kuba Wojewódzki poruszył wraz ze swoim najnowszym gościem w TVN, którym tym razem był Tomasz Karolak. Aktor wrócił na kanapę u Króla TVN po kilku latach przerwy. Dziś postanowił opowiedzieć co się w tym czasie u niego działo.

Tomasz Karolak i Kuba Wojewódzki na początek września w TVN

Tomasz Karolak to przede wszystkim aktor, który dał się poznać widzom za sprawą licznych filmów i seriali. Jednym z nich był serial 39 i pół. Produkcja TVN przed kilkoma laty była bardzo popularna. Dziś producenci podjęli decyzję o wznowieniu nagrań. Ponownie w serialu pojawi się Marina Łuczenko, która zdaniem Karolaka wydoroślała, lecz nie do końca wierzy w swój talent aktorski.

CZYTAJ TEŻ: Polskie SHOW w Brukseli! Beata Kempa wypunktowała Timmermansa w UE! (wideo)

Instagram, Marina Łuczenko, 39 i pół - o tym Tomasz Karolak opowiadał w TVN. Kuba Wojewódzki był pod wrażeniem historii aktora.
Instagram, Marina Łuczenko, 39 i pół – o tym Tomasz Karolak opowiadał w TVN. Kuba Wojewódzki był pod wrażeniem historii aktora.

Innym poruszanym tematem przez obu Panów była kwestia dotycząca konta Tomasza Karolaka na portalu Instagram. Aktor przyznał, iż w sumie miał na portalu do tej pory dwa konta. Jedno usunął, ponieważ doszedł do wniosku, że ciągły obowiązek publikowania postów ogranicza jego wolność. Po separacji z Instagramem, aktor ponownie założył konto, które jak sam przyznał, jest zdecydowanie mniej popularne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego

Karolak w rozmowie z Kubą przyznał, że 17 lat temu zdarzyło mu się odwiedzić wróżkę. Według aktora miała ona mu wywróżyć wielki sukces w przyszłości, który miał przyjść dopiero po długim i ciężkim czasie.

– To była wróżka, która wykładała matematykę na Uniwersytecie Łódzkim. […] Powiedziała mi, że osiągnę sukces, ale bardzo długo będę do tego dochodził — przyznał popularny aktor.

POLECAMY TAKŻE:

Schetyna grozi Kaczyńskiemu! „Będzie zmiażdżony” (WIDEO)
Doda i Haidar w sądzie. To foto robi furorę!
Porażka filmu „Polityka”! Nawet „Wyborcza” ogłosiła klęskę Patryka Vegi
Nowe „Kuchenne Rewolucje”! Będzie bardzo ostro
Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało

, , , ,