To najgorsze co Gessler zrobiła w programie! O włos od tragedii

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler. Kuchenne Rewolucje to program, który od lat bije rekordy popularności. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej i barwnej prowadzącej jaką jest Magda Gessler. Swoją charyzmą, wiedzą i charakternością zaskarbiła sobie serca fanów. Już dziś 30 maj o 21:30 na TVN kolejny odcinek programu. Zapowiedzi można już zobaczyć na oficjalnym koncie Instagram oraz Facebook

Co czwartek o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN możemy zobaczyć nowe odcinki programu „Kuchenne Rewolucje”. Emocji na pewno nie braknie. Rozrywki jak zawsze dostarczać będzie Magda Gessler we własnej osobie oraz uczestnicy rewolucji, którzy nie raz zdążyli się przekonać, że z królową TVN się nie zadziera.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Kurdej- Szatan ciężko chora! Wybiegła z płaczem

Formuła programu jest prosta. Właściciele restauracji, które stoją na skraju upadku, zgłaszają swoją chęć wzięcia udziału w programie. Godzą się tym samym na pełną diagnostykę problemu, inspekcję oraz wprowadzenie zmian przez Magdę Gessler oraz cały sztab ludzi, którzy z nią współpracują. Oczywiście wszystko w obecności kamer.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler. Musi się dziać

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler już 30 maj w TVN. Zapowiedzi można zobaczyć na koncie Instagram oraz Facebook.
Kuchenne Rewolucje Magda Gessler już 30 maj w TVN. Zapowiedzi można zobaczyć na koncie Instagram oraz Facebook.

Najczęściej początki są bardzo trudne. Prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” dotyka najczulszych punktów niejednokrotnie wywołując skandal.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski dodał obleśne zdjęcie. „Ohyda!”

Tak też stało się w jednym z odcinków, kiedy doprowadzona do ostateczności Magda Gessler zrobiła coś spektakularnego i niebezpiecznego. W każdym razie nie mamy żadnych wątpliwości, że to mogło zakończyć się tragedią.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rzucanie talerzami, krzyki, wyciąganie brudów (często tych rodzinnych) to przy tym pikuś! Zobaczcie sami:

Jak widać na filmie udostępnionym przez pewną stronę na Instagramie, Magda Gessler musiała naprawdę ostro się wkurzyć. Uczestnicy tego odcinka programu Kuchenne Rewolucje zdębieli. Fakt jest taki, że można było się poważnie wystraszyć.

Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, ponieważ ani wywrócony z impetem stół, ani naczynia nie poraniły nikogo. Jednak po tym w jakim stanie wzburzenia była Magda, nie mogła wiedzieć, że to co zamierza zrobić skończy się dobrze.

Oglądalność musi się zgadzać, natomiast na przyszłość radzilibyśmy bardziej uważać i robić wszystko tak, aby nie narażać nikogo na krzywdę.

Następny odcinek Kuchennych Rewolucji już 30 maja o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN.

POLECAMY:

Wojewódzki zmiażdżony w swoim show! Nie mieli litości
Jacek Rozenek umiera! Stan jest fatalny. Partnerka zabrała głos
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Kuchenne Rewolucje już dziś 30 maj o 21:30 na TVN kolejny odcinek programu. Zapowiedzi można już zobaczyć na oficjalnym koncie Instagram oraz Facebook

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →