Magda Gessler wymachuje piersiami! Ten film robi furorę

Udostępnij:

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN Instagram. i wszystko jasne. Kto inny mógłby sobie pozwolić na dodanie takiego filmu na swoje konto w portalu społecznościowym? Na pierwszy rzut oka wygląda to co najmniej dziwnie, jednak po przeczytaniu treści posta – wszystko jest jasne. Magda Gessler biust, facebook, TVN.

Magda Gessler zasłynęła dzięki kasowej produkcji komercyjnej telewizji TVN. To dzięki temu programowi, zdolna i obrotna restauratorka wypłynęła na powierzchnię polskiego show-biznesu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lara Gessler przeżyła koszmar! Magda Gessler tego nie wytrzymała

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler Instagram, Facebook

Odkąd wszyscy znają jej nazwisko, zainteresowanie również życiem prywatnym celebrytki jest bardzo duże. Na swoim facebookowym koncie posiada ponad 1,3 miliona fanów! Podobną furorę robi Instagram, jednakże nalezy zwrócić uwagę na fakt, że oba te media społecznościowe w wykonaniu Magdy Gessler mają zupełnie inny wydźwięk.

Utarło się już, że Instagram jest bardziej prywatny, natomiast Facebook służy tez do promowania programów z udziałem restauratorki.

CZYTAJ TAKŻE: Koniec sklepów Biedronka Lidl! To ich zniszczy

Najbardziej zagorzali fani Magdy wiedzą, że prócz występowania w telewizji TVN i kanale Food Network, Gessler ma swój biznes, czyli restauracje i cukiernie. I to właśnie o ten ostatni biznes się rozchodzi.

Magda Gessler biust

Film, który wrzuciła Gessler na swoje facebookowe konto zrobił furorę w sieci! Restauratorka jest na nim przebrana, podskakuje i… „podrzuca piersiami”. Film można zobaczyć tutaj.

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler biust. Magda Gessler instagram, facebook, Kuchenne Rewolucje TVN. Post bije rekordy w sieci!
Kuchenne Rewolucje Magda Gessler biust. Magda Gessler instagram, facebook, Kuchenne Rewolucje TVN. Post bije rekordy w sieci!

Jak widać post bije rekordy popularności. O co chodzi? Magda Gessler poszukuje bufetowej! W ogłoszeniu zaznaczyła, że kandydatka musi mieć „skoczne 3d”, co oznacza oczywiście w przełożeniu na język polski – duży biust.

A w was? Wzbudza to delikatny niesmak? Czy jednak sądzicie że wszystko w porządku?

POLECAMY:

Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”
Skandal w TVP. Słynny dziennikarz wyrzucony! Powód przeraża
Naukowcy ostrzegają! Może dojść do tego w każdej chwili. Nadchodzi Apokalipsa
Pilne! Grozi nam globalne skażenie. To oznacza koniec świata

Tagi: instagram, facebook, Kuchenne Rewolucje TVN. Post bije rekordy w sieci!

, , , ,