Brawo! Maciej Musiał nie wstydzi się swoich przekonań i wiary. Pokazał to w genialny sposób (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zanany ze swej roli w serialu produkowanym dla TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” Maciej Musiał promuje szlachetną akcję, Bohateron. Ma ona na celu wyłonienie spośród mieszkańców naszego kraju codziennych bohaterów próbujących zrobić coś dobrego dla społeczeństwa. Aktor zamieścił krótki film promujący akcję na swoim profilu na portalu Instagram. Warto również wspomnieć, że niedługo premierę będzie miał serial „Wiedźmin” produkowany przez Netflixa, w obsadzie znalazł się właśnie Maciej Musiał.

Młody aktor, Maciej Musiał ma dobry moment w swojej karierze. Serial, w którym gra jedną z głównych ról, czyli „Rodzinka.pl” nadawana na antenach stacji TVP, od lat jest jednym z najpopularniejszych w kraju. Kilka miesięcy temu premierę miał pierwszy polski serial stworzony przez Netflixa, czyli „1983”, w którym Maciej gra główną rolę, był też jednym ze scenarzystów i producentem produkcji. Obraz został przyjęty jednak z mieszanymi uczuciami. Część widzów uznała go za świetny, inni za bardzo słaby.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Paździoch „Świat według Kiepskich” w okropnym stanie!

Już za kilka miesięcy premierę będzie miał kolejna produkcja Netflixa związana poniekąd z Polską. Chodzi oczywiście o serial „Wiedźmin”. Tytułową rolę zagra w nim Henry Cavil, znany głównie ze swej roli Supermana. Maciej Musiał także dostał angaż w tej produkcji, zagra w niej tajemniczego Sir Lazlo, postać stworzoną na potrzeby serialu. Będzie najprawdopodobniej cintryjskim rycerzem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maciej Musiał promuje akcję Bohateron na Insta!

Maciej Musiał (Rodzinka.pl, TVP, Wiedźmin, Netflix) promuje na portalu Instagram akcję Bohateron. Ma ona na celu uhonorowanie codziennych bohaterów.
Fot.: Maciej Musiał, screen/ Instagram

Teraz na swoim profilu na Instagramie Maciej Musiał zaprezentował krótki film (link poniżej), na którym promuję akcję Bohateron. Jest to nagroda przyznawana codziennym bohaterom, którzy pomagają bezinteresownie. Są oni wskazywani przez innych ludzi. Nagrody Bohateron są im. Powstańców Warszawskich, dzięki temu upamiętniają ich poświęcenie dal naszej ojczyzny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Owsiak ostro przesadził. Uderzył w rząd i Polaków

źródło: Instagram

POLECAMY:

Mocne słowa Bogusława Lindy o Powstańcach! Każdy powinien to zobaczyć (wideo)
Wojewódzki spanikował! Zaczęła nagle mówić o jego penisie
Gessler upokorzona w „Świat według Kiepskich”! Cała Polska to zobaczyła
Platforma Obywatelska wpadła w histerię! To miało nie wyjść na jaw! (WIDEO)
Śmierć na Pol’and’Rock Owsiaka! Odnaleziono zwłoki
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →