Magda Gessler pogrążona przez dług! Wierzyciel zaczął mówić

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i dług? Nic bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że prowadząca Kuchenne Rewolucje TVN ma do spłaty olbrzymie zobowiązanie. Rozprawa była bardzo emocjonalna, albowiem wierzycielem restauratorki był jej były przyjaciel, który miał już po prostu dosyć opieszałość restauratorki. Sąd wydał bardzo dotkliwe orzeczenie w całej sprawie. Teraz na Gessler czyha olbrzymia pożyczka oraz komornik.

Magda Gessler i olbrzymia pożyczka. Rozprawa w sądzie i komornik

GORĄCY TEMAT: Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jest rok 2009. Magda Gessler nie jest jeszcze tak popularna, jak dziś, a emisja show „Kuchenne Rewolucje” TVN ma się odbyć dopiero za rok. Nad głową Magda Gessler ma olbrzymi dług, który zaczął narastać. Pożyczka i wierzyciele nie dają jej spokoju do tego stopnia, że majątkiem Gessler interesuję się komornik. Sytuacja była naprawdę dramatyczna. Wówczas z pomocą przyszedł Gessler jej przyjaciel Wojciech Ziemski, którego łączna pożyczka wynosiła 310 tysięcy złotych. Kobieta miała mu zwrócić całość po przezwyciężaniu problemów. Tak się jednak nie stało. Prowadząca show „Kuchenne Rewolucje” TVN po uregulowaniu roszczeń wierzycieli zapomniała o Ziemskim. O kobiecie zaczęło być coraz głośniej, a dług wciąż pozostawał nieuregulowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grabowski zszokował widzów! Ma serdecznie dość

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler ma olbrzymi dług. Zaciągnięta pożyczka poważnie wzrosła. Sąd orzekł winę Gessler. Gwiazdę  show Kuchenne Rewolucje TVN spotka komornik?
Magda Gessler ma olbrzymi dług. Zaciągnięta pożyczka poważnie wzrosła. Sąd orzekł winę Gessler. Gwiazdę show Kuchenne Rewolucje TVN spotka komornik?

Magda Gessler i dług, grozi jej komornik?

Pożyczka Magdy Gessler ostatecznie trafiła przed sąd. Przyjaciel restauratorki był poirytowany całą sytuacją, ponieważ jak sam przyznał dług, był nie ruszony, a Gessler uprawiała wystawne życie. Sąd ostatecznie orzekł winę Gessler i zobowiązał ją do zapłaty wierzytelności wobec Ziemskiego na łączną kwotę aż 700 tysięcy złotych. Jeżeli również teraz restauratorka nie będzie respektować swoich obowiązków, to najprawdopodobniej komornik ponownie nawiedzi jej majątek.

CZYTAJ TAKŻE: Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło

Magda Gessler i „Kuchenne Rewolucje” TVN

Magda Gessler od 9 lat prowadzi show „Kuchenne Rewolucje” w stacji TVN. Restauratorka zyskała dzięki programowi niezwykle sporą popularność. Wcześniej zajmowała się prowadzeniem własnych interesów gastronomicznych. Zdobyte doświadczenie zaowocowało propozycją poprowadzenia własnego programu w telewizji. Dziś Pani Magda zabiera owoce swojej decyzji sprzed 9 lat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: fakt24.pl

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sekret babki z “Kiepskich” wyszedł po latach! Ujawniono to po jej śmierci
Boczek z “Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie (Film)
Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →