Lara Gessler przeżyła koszmar! Magda Gessler tego nie wytrzymała

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler Lara Gessler. Znana restauratorka poprzedniego roku nie może zaliczyć z pewnością do udanych, dlatego że ledwo wyszła z załamania nerwowego. Jak każda matka zależy jej na szczęściu i spokoju swoich dzieci, jednakże jej córka w ostatnim czasie nie miała łatwego życia. Co najgorsze, matka swoją córkę przed tym ostrzegała. Magda Gessler córka, Kuchenne Rewolucje TVN, Ameryka Express TVN

Lara Gessler – koniec małżeństwa

Polecamy przeczytać: Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małżeństwo Lary Gessler szło w kierunku rychłego końca, dlatego Magda Gessler już jakiś czas temu podkreślała, że w jej ocenie ten związek nie ma żadnego sensu. Córka Gessler i jej mąż starali się wówczas ratować związek.

– Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać – mówiła w wywiadzie dla „Flesz”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy również: Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”

Magda Gessler Lara Gessler – Magda się załamała

Magda Gessler Lara Gessler, Magda Gessler córka, Kuchenne Rewolucje TVN, Ameryka Express TVN
Magda Gessler Lara Gessler, Magda Gessler córka, Kuchenne Rewolucje TVN, Ameryka Express TVN

Niestety, miała rację. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” bardzo ubolewała nad losem swojej córki. Na dowód tego poczyniła pewne kroki, które miały w teorii rozwiązać całą sytuację.

– Magda i Piotr spotkali się w sprawie Lary. Jej małżeństwo z Pawłem przeżywa trudności. Zachowanie męża w ostatnim czasie bardzo rozczarowuje Larę. Rodzice zastanawiali się więc wspólnie nad tym, jak zaradzić kryzysowi – zdradził mediom szczerze znajomy rodziny.
Media i fani znanej szefowej restauracji z pewnością będą śledzić sytuację i trzymać kciuki za udane rozwiązanie problemu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najpierw Ameryka Express TVN. Co teraz robi Lara Gessler?

Aktualnie Lara Gessler jest już pewien czas po rozwodzie. On i jej mąż Piotr niestety nie zagrali się jako małżeństwo. Teraz córka sławnej celebrytki poszukuje ładu oraz spokoju w objęciach nowego życiowego partnera, który być może okaże się tym jednym.

Znajomi i przyjaciele Lary Gessler po czasie przyznają, że jej matka nie przepadała za swoim poprzednim zięciem. Jedyne co ucieszyło Magdę Gessler, to fakt, że para przed zawarciem małżeństwa podpisała intercyzę. Dzięki temu kwestie rozwodu udało im się załatwić już na pierwszej rozprawie. Krótki czas po tym okazało się, że młoda Gesslerowa ma już nowego wybranka.

Magda Gessler córka i jej nowy wybranek

Nowy chłopak Lary Gessler w przeciwieństwie do jej byłego męża ma być bardzo lubiany przez jej matkę — Magdę Gessler. Według informacji podanych przez media jest on prawnikiem. Rodzina Lary na tyle go polubiła, że mężczyzna szybko został wprowadzony do rodzinnego biznesu. Sam miał również do tej pory pomagać Larze Gessler w prowadzeniu własnych interesów. Mężczyzna już teraz jest w mediach identyfikowany w roli przyszłego zięcia Magdy Gessler.

POLECAMY:

Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego

Tagi: Magda Gessler Lara Gessler, Magda Gessler córka, Kuchenne Rewolucje TVN, Ameryka Express TVN, dlatego, jednakże

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →