Pudzianowski zagrożony? Jego brat zrobił coś niesamowitego

Mariusz Pudzianowski brat. To jeden z najbardziej popularnych polskich sportowców. Swoje pierwsze kroki ku popularności stawiał jako zawodowy strongman. Mężczyzna od najmłodszych lat miał styczność z ciężarami. Wszystko to dzięki jego ojcu, który pod kątem fizycznym i siłowym uważnie pilnował swoich potomków. Teraz brat Pudzianowskiego idzie jego ślady, wystąpi na gala FFF. Mariusz Pudzianowski zaczynał w sportach walki na gali MMA. Teraz Krystian Pudzianowski idzie w jego ślady, galę będzie komentował między innymi „hardcorowy koksu” Burneika.

Mariusz Pudzianowski – Brat idzie w jego ślady

CZYTAJ TEŻ: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

Brat Mariusza Pudzianowskiego jest trochę mniej znany niż jego utytułowany brat. Krystian Pudzianowski — bo o nim mowa, jest wokalistą. Dodatkowo podobnie jak brat dba o swój rozwój fizyczny. Bez najmniejszego trudu mógłby brać udział w zawodach kulturystycznych lub siłowych. Teraz młodszy brat Pudziana chcę iść w ślady w swojego brata. Już wkrótce zobaczymy lidera „Pudzian Bandu” na ringu MMA.

Teraz brat Pudzianowskiego idzie jego ślady, wystąpi na gala FFF. Mariusz Pudzianowski zaczynał w sportach walki na gali MMA. Teraz Krystian Pudzianowski idzie w jego ślady, galę będzie komentował między innymi "hardcorowy koksu" Burneika.
Teraz brat Pudzianowskiego idzie jego ślady, wystąpi na gala FFF. Mariusz Pudzianowski zaczynał w sportach walki na gali MMA. Teraz Krystian Pudzianowski idzie w jego ślady, galę będzie komentował między innymi „hardcorowy koksu” Burneika.

Gala FFF w Zielonej Górze

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Janda szydzi z Szydło! Szczyt chamstwa

8 czerwca w Zielonej Górze, a więc w tą sobotę ma się odbyć gala federacji FFF. Największymi atrakcjami mają być przede wszystkim dwie walki. Pierwsza to walka kulturysty Radka Słodkiewicza z Krystianem Pudzianowskim. Druga walka to walka stricte celebrycka między Pawłem „Trybsonem” Trybałą a Mariuszem Najmanem.

Bez wątpienia obie te walki cieszą się sporą popularnością. Dla dwóch pierwszych gladiatorów będzie to debiut na zawodowym ringu. Dla drugiej pary rywali będzie to przede wszystkim wyrównanie rachunków i nieporozumień. Miejmy nadzieję, że tym razem Marcin Najman nie dozna żadnej kontuzji w oktagonie.

Gdzie obejrzymy galę FFF?

Transmisja gali Free Fight Federation — w sobotę, 8 czerwca, od godz. 19:00 na antenie Polsat Sport Fight, a od godz. 20:05 w telewizji Polsat. Galę FFF będą komentować Robert „Hardcorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat.

POLECAMY:

Wiśniewski upokorzył wokalistkę na scenie! Kazał jej zlizywać…
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku
Ujawniono tajny plan Tuska! Ostra reakcja Pawłowicz
Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →