Marta Kaczyńska przerywa milczenie! To jej największe marzenie

Marta Kaczyńska, po dwóch nieszczęśliwych małżeństwach, na nowo układa swoje życie uczuciowe. Od roku spotyka się z Piotrem Zielińskim, para zamieszkała wspólnie w domu córki śp. pary prezydenckiej w Sopocie. O ślubie nikt z otoczenia Kaczyńskiej nie mówi, ale według tygodnika „Na Żywo” pani Marta nie wyklucza, że zostanie mamą jeszcze raz.

– Bardzo chciałaby mieć synka. To wielkie marzenie, którego nie udało się jej spełnić w poprzednich związkach – mówi informator tygodnika, na bieżąco relacjonującego życie osobiste 37 letniej córki śp. Lecha Kaczyńskiego, Marty Kaczyńskiej. Do tej pory jest ona szczęśliwą mamą dwójki córek, z poprzednich związków 9 letniej Martynki, córki Marcina Dubienieckiego i 13 letniej Ewy z jej pierwszego małżeństwa.

Jeszcze niedawno je związek z Piotrem Zielińskim mógł nie przetrwać. Powód? W mediach pojawiły się zdjęcia, które musiały być dla Marty Kaczyńskiej ciosem. Paparazzi przyłapali jej ukochanego na plaży w towarzystwie innej kobiety. Zachowanie pary nie pozostawiało żadnych wątpliwości, że nie była to tylko zwykła rozmowa.

Mimo tej publikacji okazało się, że Marta Kaczyńska ma wielkie serce i potrafi przebaczać. Od kilku miesięcy para mieszka razem w Sopocie. Gośćmi w domu są także dwoje dzieci Zielińskiego z poprzedniego małżeństwa. Według ustaleń tygodnika Kaczyńska świetnie radzi sobie z opieką nad gromadką dzieci, a w czasie wspólnych wyjść para wygląda na zgraną i szczęśliwą.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →