Kolejny skandal po meczu Polska Izrael ! To już gruba przesada

Wczoraj na stadionie narodowym w Warszawie odbył się mecz (organizowany przez PZPN) Polska — Izrael. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem podopiecznych Jerzego Brzęczka aż 4-0 nad rywalami. Niestety z powodu spotkania obu drużyn nie obyło się bez zbędnych i mocno naciąganych skandali. Jednym z jego autorów byli dziennikarze Tygodnika Polityka, którzy rzucają oskarżenia o antysemityzm. Gazeta dołącza to narracji TVN?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Czy doszło do aktu „Antysemityzmu”?

Tygodnik Polityka skomentował wczorajszą relację meczu Polska — Izrael, która została zamieszczona na profilu PZPN. Prowadzący redakcyjnego twittera zwrócili uwagę na komentarz, jaki padł po zdobyciu bramki na 4-0. Ich zdaniem opublikowane słowa to antysemityzm. Do całej „afery” odniosły się już władzę PZPN.

W opinii rzecznika prasowego zarzuty są wręcz absurdalne. Jakub Kwiatkowski stwierdził wprost, że idąc tym tokiem myślenia pisanie o „spalonym” w meczu z Izraelem też powinno być zakwalifikowane pod antysemityzm. Należy podkreślić, że to nie pierwszy tego typu absurdalny zarzut ze strony środowisk lewicowych mediów. Wcześniej z podobnymi zarzutami mogliśmy się spotkać niejednokrotnie za pośrednictwem stacji TVN.

CZYTAJ TEŻ: Gessler oszalała? Ceny lodów budzą grozę!

Burza na profilu PZPN. Polska Izrael

Po meczu Polska Izrael na stadionie narodowym PZPN oskarżony o antysemityzm. Obłęd lewicowych mediów Polityki i TVN. Czy to juz obłęd?
Po meczu Polska Izrael na stadionie narodowym PZPN oskarżony o antysemityzm. Obłęd lewicowych mediów Polityki i TVN. Czy to juz obłęd?

Należy wspomnieć, że redakcja Polityki dodatkowo wspomniała o sytuacji, która miała miejsce w komentarzach pod prowadzoną relacją meczu. Znajdowały się tam bardzo mocna określenia częściowo nawiązujące do wydarzeń, która miały miejsce w końcówce pierwszej połowy XX wieku. Nie ulega jednak wątpliwości, iż pierwszy zarzut stawiany PZPN przez Tygodnik Polityka można określić mianem absurdalnego.

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki pokazał swoją kochankę! Fanów zatkało

Polska Izrael. Moda na antysemityzm. TVN na czele

Niestety lewicowe media doszukują się często aż przesadnie antysemityzmu wśród Polaków. Często z tego typu przypadkami spotykaliśmy się w TVN. Do dziś wielu z nas może mieć w pamięci wypowiedź
Barbary Engelking-Boni, która na wizji umniejszyła śmierć Polaków w stosunku do śmierci żydów w czasie II wojny światowej.

POLECAMY:

Pokazali zdjęcia ze „Świat według Kiepskich”. Nie uwierzycie
Wojewódzki i gigantyczna wpadka na Insta! Fan upokorzy go publicznie
Gessler upokorzona w „Świat według Kiepskich”! Cała Polska to zobaczyła
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Starcie Wojewódzki – Pazura! Aktor w końcu nie wytrzymał

Tagi: Polska Izrael

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →