„Młode dziewczyny będą gwałcone. Gwałt jest wpisany w islam. Nadejdzie nowa fala ataków” Mrożące krew w żyłach, wyznanie, nawróconej dżihadystki!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Sandra Salomon, bo o niej mowa, wychowana na dżihadystkę nawrócona z islamu chrześcijanka obnaża prawdziwą naturę islamu.!

Kobieta podczas rozmowy została zapytana czy Islam jest zagrożeniem, bez zastanowienia odpowiedziała :

. – Islam jest zagrożeniem, ponieważ nie jest to religia pokoju, tylko polityczna ideologia, aby zdobywać i dominować. Muzułmanie wierzą, że Koran jest ich konstytucją. Polityczny islam jest poważnym zagrożeniem dla zachodu. Nie ma separacji między religią, a islamem. Muzułmanie muszą podporządkować się islamowi – mówiła Sandra Salomon

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kobieta, powiedziała, że nie istnieje coś takiego jak niepolityczny islam

-Islam jest politycznym reżimem, którego największym celem jest zdobywanie, aby zabrać innym ziemie, aby ich zniewolić.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mamy 1400 lat na to jako dowód, islamskiego zdobywania-Mówiła kobieta

-Odkąd byłam w Arabii Saudyjskiej w Arabii Saudyjskiej, mówiono nam, abyśmy wprowadzali dżihad. To jest to wojna przeciwko niewiernym. Musimy trzymać się razem i trzymać, musimy zbudować kalifat, myśleć o tym jak imperium. Kłamstwem jest, że dżihad to walka z samym sobą.

Nawet sama nazwa, kiedy czytamy Koran, mówi zupełnie co innego. Przysięga, którą powtarzamy, od dziecka mówi: islam jest naszą religią, Koran to nasza konstytucja, Mohamed jest naszym prorokiem, dżihad to nasza droga, umierać dla Allaha jest naszym największym marzeniem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dlatego, że samo Słowo dżihad oznacza: wytoczyć walkę niewiernym – tłumaczyła Salomon.

-Wychowałam się w Arabii Saudyjskiej. Odkąd miałam 9 lat. Nauka w islamskiej szkole skoncentrowana jest na islamie. Musimy się uczyć na pamięć i zapamiętywać Koran codziennie. Uczymy się szariatu, historii Mohameda.

Dzięki temu dużo nauczałam się o życiu Mohameda . Inne rzeczy w szkole nie są tak ważne, jak Koran. Wyrosłam w mentalności, aby kiedyś zostać dżihadystką. Musimy walczyć, zdobywać. W islamie jest takie powiedzenie, że istnieje dom islamu i dom wojny. Dopóki są narody i społeczeństwa niezdobyte przez islam, musimy kontynuować dżihad. Jest wiele sposobów na islam, np.Jak robi to ISIS te grupy robią to fizycznie. Jeżeli wyznawca islamu nie może fizycznie być dżihadystą ani finansować grup terrorystycznych, musi przynajmniej modlić się za tych ludzi.

Modliliśmy się o to, aby Allah dał nam zwycięstwo nad niewiernymi. Nie ma opcji, aby istniał pokojowy dżihad. To, co dzieje się w Europie, nie jest migracją, tylko inwazją. To część większego planu. Arabia Saudyjska to bardzo bogaty kraj, który może nakarmić cały muzułmański świat, ale nie przyjmie ani jednego uchodźcy.

To jest część plany, aby zniszczyć zachodni świat, to wojna przeciwko zachodnim wartością.

Za tą wojną stoi wiele narodów-mówiła.

Te słowa odsłaniają prawdziwe oblicze islamu i tego, co dzieje się obecnie w Europie. Islamiści dokonują, pod przykrywką, imigracji, inwazji na Stary Kontynent. Pierwszymi ofiarami tej wojny były i będą kobiety. Sandra Salomon ukazuję prawdziwe, oblicze Islamu.

– Kiedy uciekłam z Arabii do Kanady, przez długie lata szukania prawdy. Czułam, że Koran i islam to kłamstwa. Wiele lat po tym, jak starałam się sama odpowiedzieć na to pytanie. Objawił mi się Bóg. Obejrzałam historię dziewczynki, która musiała wyjść za mąż w wieku 9 lat i uciekła. Ta dziewczynka była zmuszana do wielu rzeczy, była gwałcona, tak samo, jak ja. Jednak ja miał już 21 lat, kiedy musiałam wyjść za mąż z przymusu – opowiadała.

– W duchu czułam, że odpowiedzi muszę szukać w biblii. Kiedy dostałam w kościele pismo święte, przeczytałam je całe w 3 tygodnie, dla mnie było to objawieniem. Nauki Jezusa pełne miłości były dla mnie bardzo czyste. Bóg jest miłością. To jest to, czego szukałam całe życie, a nie znalazłam w islamie. Tam jedyną drogą zbawienia jest być męczennikiem, w trakcie mordowania niewiernych dla Allaha. To, co dżihadyści robią właśnie teraz. Chcą umrzeć dla Allaha, aby pójść do nieba i otrzymać nagrodę. W islamie nauczają, że chrześcijanie są niewierni, że słowo Boże jest nieczyste, a chrześcijanie są brudni i zakłamani, przez co nie mogą być naszymi przyjaciółmi.

– Stałam się nowym człowiekiem, jako Palestynka walczę z antysemityzmem. Stoję za tym, aby Izrael miał prawo egzystować. Nie chce nienawiści, dżihadu, terrorystów. Muzułmanie uważają, że są jedynym narodem, który wierzy w jednego Boga. To, co wydarzyło się w moim życiu, zmieniło mnie, oddałam swoje życie Jezusowi. Nie jestem niewolnicą Allaha. Jezus mnie wyzwolił, teraz wiem, że żyję dla wieczności.

– Kiedy byłam w Arabii Saudyjskiej, już wtedy sercem odeszłam od islamu. Od zawsze czułam, że to kłamstwa. Byłam wielokrotnie wyrzucona ze szkoły, mój brat chciał mnie wielokrotnie zamordować za to, że nie chciałam nosić chusty. Według islamu nazywa się to honorowe zabójstwo. Kobieta musi mieć mężczyznę, a on może ją bić, gwałcić. Jako dziecko oglądałam publiczne egzekucje. Chciałam popełnić samobójstwo. Nie mamy żadnej wolności słowa. Według prawa szariatu, ten, który odszedł od islamu, powinien zostać zamordowany. Kiedy uciekałam, miałam przy sobie dziecko, to nie było łatwe, ale wreszcie mam swoją wolność. Wiele kobiet spotyka okropne rzeczy. Ogromny problem stanowi obrzezanie kobiet. Dzieci są zmuszane do małżeństw. Mam nadzieję, że stanę się symbolem walki o wolność. Martwię się, kiedy widzę islamizację Europy – zaznaczyła.

– Wiele młodych dziewczyn będzie gwałconych, stracą swoje prawa. Gwałt jest kultem muzułmanów. W islamie jest organizacja, która szuka kobiet, aby przeszły na islam. Najczęściej są to osoby biedne, potrzebujące pomocy. Są to łatwe ofiary-powiedziała na koniec Sandra Salomon.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.