Poseł PiS wypunktował Olejnik ws. „Stref Wolnych od LGBT”. To trzeba zobaczyć (wideo)

Sebastian Kaleta, poseł Solidarnej Polski należącej do obozu Zjednoczonej Prawicy był gościem Moniki Olejnik w TVN. Jednym z tematów dyskusji był wątek dotyczący tak zwanych „Stref Wolnych od LGBT”.

Redaktor Olejnik w pewnym momencie zasugerowała, że właśnie z powodu zakazów względem osób LGBT pewne gminy w Polsce nie otrzymały dofinansowań z Unii Europejskiej. W tej sytuacji zareagować postanowił poseł Sebastian Kaleta, który naprostował słowa wypowiedziane przez znaną dziennikarkę.

Sebastian Kaleta, poseł Solidarnej Polski kontra Monika Olejnik w TVN

Sebastian Kaleta i Włodzimierz Czarzasty byli gośćmi Moniki Olejnik w programie „Kropka nad I”. Jednym z tematów dyskusji był temat dotyczący „Stref Wolnych od LGBT”. W pewnym momencie redaktor TVN zasugerowała,  że z powodu ograniczeń wprowadzonych względem LGBT przez polskie samorządy nie dostały one środków z Unii Europejskiej. W tej sytuacji zaregować postanowił poseł Sebastian Kaleta z Solidarnej Polski wchodzącej w skład obozu Zjednoczonej Prawicy.

Całe nagranie z rozmowy na temat „Stref Wolnych od LGBT” zostało zamieszczone na Twitterze posła. Kaleta skomentował je w następujący sposób:

Niestety, ale na antenie Monika Olejnik skłamała dziś o „strefach wolnych od LGBT”, więc musiałem prostować. Dodatkowo podczas rozmowy wyjaśniłem najkrócej jak sie dało jakie są źródła i cele ideologii gender. napisał pod nagraniem Sebastian Kaleta.

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →