Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było

Udostępnij:

Znana aktorka, Anna Mucha znowu kusi męską część swoich fanów, jej nowe zdjęcia, które zamieściła na portalu Instagram, mogą przyprawić o palpitację serca. Gwiazda serialu TVP pod tytułem „M jak miłość wypowiedział się nie tak dawno temu o jej związku z królem TVN, Kuba Wojewódzki nie był zadowolony z tego co usłyszał.

Anna Mucha nieustannie kusi ostatnio swoją męską część fanów, publikując na portalu Instagram kolejne podnoszące tętno zdjęcia. Gwiazda serialu TVP pod tytułem „M jak miłość” nieraz pokazywała trochę ciała publicznie. Można tu wspomnieć sesje dla kilku magazynów dla mężczyzn, ale zawsze robiła to ze smakiem.

CZYTAJ TEŻ: Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!

Jest to z pewnością jedna z przyczyn, obok jej zapierającej dech w piersiach urody, że była wybierana w plebiscytach na najpiękniejsza polską gwiazdę. W niedawnym wywiadzie Anna Mucha opowiedziała ze szczegółami jak wyglądał jej związek z królem TVN. Kuba Wojewódzki nie był zadowolony po tej publikacji.

Anna Mucha kruszy męskie serca na Instagram!

Anna Mucha (M jak Miłość, TVP) kusi na Instagram. Ostatnio wypowiadała się o tym jaki naprawdę był Kuba Wojewódzki (TVN), gdy byli razem.
Fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Teraz na swoim profilu na Instagramie Mucha podzieliła się zdjęciami z sesji zdjęciowej na której ubrana jest tylko w seksowny strój, który więcej odsłania niż zasłania. Uczyniła to w związku z dniem jej imienin, które miały miejsce 26 lipca, życząc przy tym wszystkiego najlepszego wszystkim Annom. Wielu fanów, ale i celebrytów złożyło jej przy tej okazji życzenia. Wśród nich byli Michał Piróg, czy Małgorzata Socha.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tajner ujawnia! To się stanie z dziećmi po rozwodzie

„Życzę aby było Ciebie stać na święty spokój, szczęścia ile się da, miłości w bród, mądrych ludzi wokół”

„wszystkiego najlepszego najpiękniejsza nasza!!!”

„Wszystkiego dobrego Aniu”

źródło: Instagram

Tagi: Anna Mucha, Kuba Wojewódzki, Instagram, TVN

POLECAMY:

Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie
Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana
Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali

, , , , ,