Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok

Anna Mucha lubi wzbudzać pożądanie w męskiej części swoich fanów, dlatego często publikuje odsłaniające trochę za dużo zdjęcia na portalu Instagram, tym razem mocno wyeksponowała piersi. Gwiazda TVP i serialu „M jak miłość” wie jak wzbudzić zainteresowanie mężczyzn, nic więc dziwnego że została wybierana na najseksowniejszą polkę w różnych plebiscytach. Ostatnio Pani Ania dołączyła do obsady serialu emitowanego na antenie stacji TVP2 „Za marzenia”.

Druga połowa lat dziewięćdziesiątych to czas, w którym na ekrany naszych telewizorów wkroczyła pewnym krokiem nowa gwiazda. Anna Mucha zyskała olbrzymią popularność dzięki występom w takich filmach jak „Młode Wilki 1/2”, czy „Chłopaki nie płaczą”.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki pokazał nagą wodziankę! Robi się gorąco!

Później przyszły role w serialach. Od 2003 roku gra w produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość”, po drodze grałam jeszcze w serialu „Prosto w serce”. A od tego roku dołączyła do obsady serialu emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2 pod tytułem „Za marzenia”. Wciela się tam w postać Miss Gabi, a partnerują jej Maja Bohosiewicz, Katarzyna Figura, Jan Wieczorkowski, czy Kuba Wesołowski.

Mucha pozuje na Insta, widać jej piersi!

Anna Mucha pokazała piersi na portalu Instagram. Aktorka występuje obecnie w dwóch produkcjach TVP są to "M jak miłość" oraz "Za marzenia".
Fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Anna Mucha od początku uchodziła za jedną z najseksowniejszych polek i nie bała się to pokazywać. Sławne są jej rozbierane sesje zdjęciowe dla takich magazynów jak Playboy, czy CKM. Każda z nich była pełna seksapilu. Dlatego nie może dziwić fakt, że aktorka została wybrana w kilku plebiscytach na najpiękniejszą w naszym kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cejrowski ostro o Eurowizji! Nie przebierał w słowach!

Mucha i tym razem nie zawiodła swoich fanów, dodając zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, na którym dzielnie prezentuje piersi. Ludzie śledzący jej konto byli tym faktem zachwyceni.

źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Szok! Tomasz Kammel traci pracę w TVP!
Agnieszka Woźniak Starak wyznaje prawdę o mężu! Jej słowa chwytają za serce

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wielka tragedia! Nie żyje Janusz Dzięcioł z Big Brother!
Wojewódzki i jego nowe hobby. Ludzie nie mieli dla niego litości!
Wieniawa pokazała za dużo! Widok robi wrażenie!

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →