Musiał dodał zdjęcie i rozpętał burzę. „Jak tak można?!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maciej Musiał to jedna z gwiazd TVP. Aktor prowadzi na antenie telewizji publicznej show muzyczne razem z Barbarą Kurdej Szatan oraz Tomaszem Kamelem – „The Voice of Poland”. Maciej zasłynął przede wszystkim z angażu w takich serialach jak Rodzinka PL oraz Ojciec Mateusz. Słynie również ze swojego przywiązania do wiary. Ostatnio wsparł na instagramie środowiska LGBT, co wywołało niemałą burzę wśród jego fanów.

Maciej Musiał prowadzący The Voice of Poland

Maciej Musiał od najmłodszych lat jest związany z TVP. Aktora mogliśmy poznać za sprawą takich produkcji jak „Ojciec Mateusz”, „Rodzinka PL” oraz „Czas Honoru — powstanie„. Od pewnego czasu Musiał występuje jedynie w popularnej „Rodzince PL”. Dodatkowo jest jednym z prowadzący muzyczny program „The Voice of Poland”. Aktor słynie również z mocnego przywiązania do wartości katolickich — Tak przynajmniej do wczoraj uważali jego fani.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kontrowersyjny wpis Musiała na instagramie

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki upokorzony na wizji. Gąsiorowska nie hamowała się

Gwiazda TVP zamieścił na instagramie zdjęcie w barwach środowisk LGBT. Aktor podpisał zdjęcie słowami „Love is Love” – jest to bowiem slogan często używany przez sympatyków i działaczy LGBT. Fani nie kryli zdziwienia, widząc wpis Macieja. Pod zdjęciem zostało zamieszczonych wiele pytań i komentarzy. Zdania były mocno podzielone. Od sporej części fanów dostało się młodemu autorowi, którzy pytali jak to się, ma do jego wiary? Na insta aktora trwa burza.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Maciej Musiał szykuje na Instagramie, Gwiazda Rodzinka PL, Ojca Mateusza i TVP popiera środowiska LGBT? Fani są w głębokim szoku
Maciej Musiał szykuje na Instagramie, Gwiazda Rodzinka PL, Ojca Mateusza i TVP popiera środowiska LGBT? Fani są w głębokim szoku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Tego typu pytanie zadała jedna z internautek. Zapytała ona wprost Macieja Musiała, w jaki sposób godzi on to ze swoją wiarą? Kobieta przyznała, że sama nie potrafiłaby tego zrobić. Aktor odpowiedział w następujący sposób:

Kim jestem, żeby kogokolwiek sądzić? Moja wiara uczy mnie przede wszystkim szacunku do drugiego człowiekanapisał aktor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)

Maciej Musiał z Rodzinka PL popiera LGBT

Nie brakowało komentarzy wskazujących na mylenie pojęć przez popularnego aktora. Internauci podkreślali, iż osoby homoseksualne są uznane przez Stary Testament za osoby popełniające grzech i w nim żyjące. W przedmiocie tych zarzutów Maciej Musiał już nie zabrał głosu. Walka w komentarzach między zwolennikami LGBT i ich przeciwnikami trwa dalej.

View this post on Instagram

love is love

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Parada Równości środowisk LGBT w Warszawie

Powodem zamieszczenia owej kontrowersyjnej fotografii była parada równości, która w sobotę przeszła ulicami stolicy. Niestety obawy, że podobnie jak w Gdańsku zostaną naruszone wartości i symbole chrześcijańskie stały się faktem. Przypomnijmy, iż ponad dwa tygodnie temu odbyła się ulicami stolicy pomorza parada środowisk LGBT. Doszło tam do licznych incydentów naruszających uczucia religijne. Wcześniej ogólnopolscy działacze ruchu mniejszości seksualnych upublicznili sprofanowany wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej.

źródło: instagram

ZOBACZ WIĘCEJ:

Trzęsienie ziemi w „Projekt Lady”! To się nigdy nie zdarzyło
Paździoch ujawnił przekręt w serialu „Kiepscy”!
Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
Gąsiewska z Rodzinka pl na ostro! Wieniawa ją znienawidzi
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →