PILNE: Szybkie konsekwencje dla Nitrasa za pobicie. Tego się nie spodziewał

Udostępnij:

Nitras immunitet. Nitras bez immunitetu. Dziś doprowadził do aż dwóch awantur w izbie niższej polskiego parlamentu. Najgłośniejsze zdarzenie dotyczyło ataku Nitrasa na Jarosława Kaczyńskiego. Na szczęście w porę interweniował minister spraw wewnętrznych — Mariusz Błaszczak, który powstrzymał agresywnego posła Platformy Obywatelskiej. Dziś Nitras stracił immunitet

Show w sejmie

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Druga sytuacja miała miejsce również na sali plenarnej polskiego parlamentu. Chodzi dokładnie o awanturę, która powstała między marszałkiem sejmu Ryszardem Terleckim a agresywnym dziś posłem Platformy.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Matecki: Czy Sławomir Nitras był pod wpływem?

Nitras stracił immunitet, Nitras immunitet, Nitras bez immunitetu, Nitras Kaczyński, Atak na Kaczyńskiego
Nitras stracił immunitet, Nitras immunitet, Nitras bez immunitetu, Nitras Kaczyński, Atak na Kaczyńskiego

Na temat dzisiejszego zachowania Sławomira Nitrasa powstało wiele hipotez. Jedną z nich jest pytanie zadane przez Dariusza Mateckiego, który zasugerował, iż poseł PO zachowuje się jak człowiek pod wpływem narkotyków. Warto również dodać, że to nie pierwsza tego typu sytuacja, kiedy to poseł jest bliski doprowadzenia do rękoczynów. Wcześniej ofiarami agresywnego zachowania posła Platformy Obywatelskiej padali głównie dziennikarze telewizji publicznej. Niestety żaden z dzisiejszych wybryków posła Platformy Obywatelskiej nie został potępiony przez władzę jego ugrupowania.

Nitras bez immunitetu

Okazuje się również, że to nie koniec przygód Sławomira Nitrasa na dziś. Posłowi Platformy Obywatelskiej został na spółkę z Joanną Schmidt uchylony immunitet poselski. Teraz grozi mu odpowiedzialność karna za atak na działaczkę środowisk PRO-LIFE. Czyżby dla posła nadciągały ze wszystkich stron czarne chmury?

Nitras immunitet: Bierna postawa władz Platformy Obywatelskiej

To nie pierwszy zestaw sytuacji, w których w rolę agresora wciela się Poseł. Wcześniej mogliśmy słyszeć i widzieć zdarzenia, w których Nitras atakował między innymi dziennikarzy telewizji publicznej. Niestety żadna z tych sytuacji nie została potępiona przez władzę Platformy Obywatelskiej, którym jak widać, nie przeszkadza awanturnicza i agresywna postawa swojego posła.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)