Obłęd Trzaskowskiego! Uczniowie będą przynosić własne nasienie na lekcje WDŻ aby zaliczyć semestr!

W 211 polskich szkołach z inicjatywy środowiska wspierającego ruch LGBT przeprowadzona została pod koniec 2018 roku akcja „Tęczowy Piątek”. Organizator przyznaje, że w tym roku chce powtórzyć akcję i zaangażować jeszcze więcej szkół.

„Tęczowy piątek” miał na celu pokazanie dzieciom czym jest LGBT, jednak to nie wszystko. Jednocześnie z tą akcją zaczęła się rozmowa na temat zmian w nauczaniu na WDŻ. Cel tych „heppeningów” zdaje się być szczytny ponieważ mówi o wyeliminowaniu dyskryminacji z życia publicznego, jednak to co zostało zaplanowane dla naszych małych jeszcze dzieci, mrozi krew w żyłach.

Lekcje „WDŻ” (Wychowanie do życia w rodzinie i społeczeństwie) w klasie IV szkoły podstawowej ulegną zmianie i według zapewnień organizatorów w życie mają wejść już od nowego roku szkolnego.

Pomysły zaproponowane przez Niemieckich i Holenderskich pedagogów wspierających środowiska LGBT budzą pewien niesmak zarówno u uczniów jak i rodziców.

Oto niektóre z nich:

  • Uczniowie zostaną zapoznani ze środkami antykoncepcyjnymi dla trzech płci.Nazewnictwo i nowe pojęcia terminów dot. odmiennych płci.
  • Chłopcy będą musieli przynieść własne nasienie w ramach zaliczenia semestru. (w przyszłości ma to obniżyć liczbę przestępstw na tle seksualnym)
  • Rodzice uczniów otrzymają wskazówki jak przeprowadzić wstydliwą rozmowę ze swoimi dziećmi na temat ich seksualności.
  • Dziewczynki zostaną zapoznane z bezpiecznymi metodami masturbacji z użyciem przeznaczonych do tego produktami ze sklepów erotycznych.

Tematy tych rozmów planowane są przez Niemieckich psychologów i będą wdrażane do wszystkich szkół w Europie. Niemcy już oficjalnie uznają tzw. trzecią płeć. Potoczna nazwa oznacza możliwość wyboru w dokumentach opcji „inter” obok „mężczyzna” i „kobieta”. Jest przeznaczona dla osób interseksualnych.

Rodziców zachęcamy do zachowania czujności i czynnym uczestniczeniu w życiu szkolnym dziecka. Należy pamiętać, że dzieci chłoną wszystko jak gąbka, a patrząc na powyższe pomysły, które zwolennicy LGBT chcą wdrożyć do szkół mamy poważne powody do obaw.

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *