Obrzydliwa nowa moda u starszych Austriaczek! Imigranci muszą im 4 razy dziennie robić TO!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wśród podstarzałych Austriaczek rośnie nowa moda. Wyszukują młodych imigrantów i w zamian za seks obsypują ich prezentami i pieniędzmi.
Większość imigrantów przybyłych w ostatnich latach do Austrii to młodzi mężczyźni. Nowe badania pokazują, że coraz więcej z nich, w zamian za pieniądze i prezenty, wchodzi w relacje z tzw.”cukierkowymi mamuśkami” – starszymi Austriaczkami spragnionymi seksu.

O rosnącej wśród podstarzałych Austriaczek modzie na młodych imigrantów informuje radio ORF i wiedeński magazyn Biber. Przez lata, wiele Austriaczek wyjeżdżało na wakacje do Afryki w poszukiwaniu przygód z jurnymi mieszkańcami Czarnego Lądu. Teraz ta moda przeniosła się nad Dunaj, a „cukrowe mamuśki” nie muszą już wyjeżdżać w poszukiwaniu rozkosznych doznań. Codziennie do Austrii docierają nowe grupy młodych mężczyzn.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niektórzy imigranci zaczynają się już skarżyć, iż kobiety domagają się zbyt dużo seksu. – Ona chce ode mnie seksu 4 razy dziennie – skarży się pismu Bieber niejaki Hasan. – Jestem dla niej tylko seks maszyną. Niczym więcej.

Hasan nie zamierza jednak opuścić swej oblubienicy, gdyż jak twierdzi, za bardzo przyzwyczaił się do nowego stylu życia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

24-letni Irakijczyk opowiada, że kobieta podeszła do niego w barze i zaproponowała wspólne zamieszkiwanie. Austriaczka opłaca wszystkie wydatki Hasana. Za 120 euro miesięcznie zafundowała mu nawet kartę członkowską w ekskluzywnej siłowni.

Raporty o korzystaniu z seksualnych usług imigrantów dochodzą też z ośrodków dla uchodźców i azylantów w całej Europie – takich jak choćby „Dżungla” w Calais we Francji. W ubiegłym roku aktywistki organizacji „Otwarte Granice”, które na ochotnika zgłosiły się do pracy w imigranckim obozie zostały oskarżone o uprawianie seks turystyki. Okazało się, że wiele z nich angażowało się w relacje seksualne nawet z dziećmi.

Sarah Gayton, jedna z aktywistek i wolontariuszek już po 5 dniach porzuciła swą pracę w obozie, po tym jak znalazła sobie młodego syryjskiego kochanka, z którym szybko wzięła ślub.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

 

wolnosc24.pl

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.

window.OneSignal = window.OneSignal || []; OneSignal.push( function() { OneSignal.SERVICE_WORKER_UPDATER_PATH = "OneSignalSDKUpdaterWorker.js.php"; OneSignal.SERVICE_WORKER_PATH = "OneSignalSDKWorker.js.php"; OneSignal.SERVICE_WORKER_PARAM = { scope: "/" }; OneSignal.setDefaultNotificationUrl("https://wlocie.pl"); var oneSignal_options = {}; window._oneSignalInitOptions = oneSignal_options; oneSignal_options['wordpress'] = true; oneSignal_options['appId'] = '63eb2830-2e0e-4cac-9775-60cf70953d25'; oneSignal_options['allowLocalhostAsSecureOrigin'] = true; oneSignal_options['welcomeNotification'] = { }; oneSignal_options['welcomeNotification']['disable'] = true; oneSignal_options['path'] = "https://wlocie.pl/wp-content/plugins/onesignal-free-web-push-notifications.bk/sdk_files/"; oneSignal_options['safari_web_id'] = "web.onesignal.auto.639a6cf4-24b5-4e34-8f2b-dfd5fe45e04f"; oneSignal_options['promptOptions'] = { }; oneSignal_options['promptOptions']['actionMessage'] = "Chcemy wyświetlać Ci powiadomienia:"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationTitleDesktop'] = "Przykładowe powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationMessageDesktop'] = "Tak będzie wyświetlać się powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationTitleMobile'] = "Przykładowe powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationMessageMobile'] = "Tak będzie wyświetlać się powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationCaption'] = "Możesz w każdej chwili wyłączyć subskrybcję"; oneSignal_options['promptOptions']['acceptButtonText'] = "KONTUNUUJ"; oneSignal_options['promptOptions']['cancelButtonText'] = "Nie, dziękuję"; oneSignal_options['promptOptions']['siteName'] = "wLocie.pl"; oneSignal_options['promptOptions']['autoAcceptTitle'] = "Pozwól"; OneSignal.init(window._oneSignalInitOptions); OneSignal.showSlidedownPrompt(); }); function documentInitOneSignal() { var oneSignal_elements = document.getElementsByClassName("OneSignal-prompt"); var oneSignalLinkClickHandler = function(event) { OneSignal.push(['registerForPushNotifications']); event.preventDefault(); }; for(var i = 0; i < oneSignal_elements.length; i++) oneSignal_elements[i].addEventListener('click', oneSignalLinkClickHandler, false); } if (document.readyState === 'complete') { documentInitOneSignal(); } else { window.addEventListener("load", function(event){ documentInitOneSignal(); }); }