Opozycję zatkało. TVP wyemitowała materiał o przekrętach Adamowicza… Tego nie wiedział nikt [WIDEO]

Paweł Adamowicz bez wątpienia był postacią, która mogła wzbudzać liczne kontrowersje w polskim społeczeństwie. Polityk przed śmiercią zyskał popularność dzięki aferom, których był jednym z głównych uczestników.

Jeszcze w październiku jego kandydatura na prezydenta Gdańska była mocno zagrożona. Powodem tej sytuacji były spore niejasności związane wokół jego oświadczeń finansowych.

Dziś niestety z powodu tragedii media bardzo niechętnie chcą poruszać tematy stawiające Pawła Adamowicza w złym świetle. Tą niszę postanowili jednak wypełnić internauci, którzy zdecydowali się na rozpowszechnienie nagrania z programu śledczego Anity Gargas, gdzie poruszono tuż przed wyborami samorządowymi temat dotyczący niejasnych interesów i majątku zmarłego prezydenta Gdańska. Dla wielu podane tam informację mogą być niemałym szokiem.

Dziennikarka rozważała problem dotyczący przede wszystkim kwestii rozliczeń podatkowych Pawła Adamowicza oraz jego majątku, który w pewnej części miał zostać ukryty przed fiskusem.

Z programu dowiadujemy się między innymi, że prezydent Gdańska przez 6 lat, co roku miał popełniać ten sam błąd w rocznym rozliczeniu z urzędem skarbowym i ukrywać kwotę ponad 100 tysięcy złotych. Oto materiał:

Po żałobie narodowej Prezydent powinien dzień 14 sierpnia ogłosić świętem republiki bananowej.

Po żałobie narodowej Prezydent powinien 14 stycznia ogłosić świętem republiki bananowej. Tyko w republice bananowej obchodzi się żałobę narodową po osobie, której za życia zarzucano popełnienie licznych przestępstw. Brawo PiS! Adamowicza nie wsadzili, ale będą wsadzać ludzi, którzy dziś mówią, że nie był on ŚWIĘTY! Czy można kisić się w większych oparach absurdu?

Opublikowany przez Narodowcy w USA Piątek, 18 stycznia 2019

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *