Oto jaką emeryturę dostanie Martyniuk! Jego koledzy po fachu mogą się wstydzić!

Udostępnij:

Zenon Martyniuk (49 l.) postanowił nie brać przykładu z kolegów artystów, którzy nie musi martwić się emeryturą. Artysta każdego miesiąca opłaca składkę w wysokości 4 tys. złotych.

Król disco polo postanowił nie brać przykładu z kolegów artystów, którzy doznają szoku w momencie przechodzenia na emeryturę. 

Potem żalą się w mediach na swój ciężki los, choć wśród społeczeństwa raczej nie znajdują zrozumienia. 

Ostatnio głośno było o Rudim Schubertcie, który utyskiwał, że ZUS wyliczył mu emeryturę na 1200 złotych, co określił mianem żenady. 

W komentarzach pod naszym artykułem większość z was pisała, że trzeba było płacić składki. 

Nie wiedzieli tego także Krzysztof Cugowski, który wyznła niedawno, że wyliczono mu emeryturę na 570 złotych, a Maryla Rodowicz wyjawiła, że z ZUS-u dostaje miesięcznie zaledwie tysiąc złotych. 

Teraz okazuje się, że w show-biznesie są jednak artyści, którzy o emeryturze pomyśleli nieco wcześniej niż w dniu przejścia na nią. 

Okazał się nim Zenek Martyniuk, który w rozmowie z wp.pl postanowił utrzeć nosa znanym kolegom z marnymi emeryturami. 

„Nie dostaję żadnych pisemek. Tak naprawdę nie interesowałem się tym. Ja co miesiąc opłacam składkę w wysokości 4 tys. zł, ale na szczęście na razie sporo koncertuję i nie mam zamiaru iść na emeryturę. Zobaczymy, jak będzie jak przyjdzie na to czas” – oznajmił król disco polo. 

Cóż, mówi się, że rocznie Zenek zarabia kilka milionów złotych, więc pewnie emerytura nie będzie jego jedynym źródłem utrzymania, ale i tak warto pochwalić jego przezorność!