Patryk Jaki w TVN przypomniał Platformie jeden fakt. Mistrzostwo świata! (wideo)

Udostępnij:

Patryk Jaki TVN. W polskim społeczeństwie trwa dyskusja nad zjawiskiem pedofilii w polskim kościele katolickim. Niestety został mocno ograniczony do jednego środowiska, a warto podkreślić, że problem jest o wiele bardziej rozległy w zupełnie innym miejscu.

Pedofilia w polskim kościele?

Kwestia pedofilii jest bardzo gorąco poruszana zarówno przez polityków, jak i przez społeczeństwo. Ci pierwsi w tradycyjny dla siebie sposób, starają się odrzucić odpowiedzialnością za całą sytuację.

Patryk Jaki TVN. Politycy o zjawisku pedofilii

Patryk Jaki, TVN, Twitter
Patryk Jaki, TVN, Twitter

Głos w całej sprawie postanowił zabrać również wiceminister sprawiedliwości — Patryk Jaki, który przypomniał swoim politycznym oponentom z Platformy Obywatelskiej o projekcie ustawy Prawa i Sprawiedliwości z poprzedniej kadencji, która zakładała prawną walkę z zjawiskiem pedofilii.

W odpowiedzi na te zarzuty głos zabrał również Michał Szczerba z Platformy Obywatelskiej, który zarzucił Jakiemu kłamstwo. Jego zdaniem projekt ustawy autorstwa Prawa i Sprawiedliwości zawierał szereg błędów i konsekwencji, które oprócz sprawcy czynu dotykały także jego rodzinę.

Polecamy artykuł: Szok! Nieznana przeszłości księży z reportażu Sekielskiego. Nikt o tym nie wspomniał

Pedofilia i kościół

Aktualnie w całym społeczeństwie trwa debata nad kwestią pedofilii w środowisku polskiego kościoła katolickiego. Zdaniem wielu osób problem jest o wiele bardziej rozległy i zdecydowanie nie ogranicza się tylko do polskiego kościoła, który i tak w porównaniu do innych środowisk posiada stosunkowo niski odsetek członków posiadających tego typu skłonności względem dzieci.

Polecamy również: Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Atak środowisk lewicowych

Niestety te fakty nie przemawiają do słuchu środowiskom i mediom lewicowym, które w swoim przekazie obarczają odpowiedzialnością za pedofilie tylko i wyłączenie kościół katolicki. Dowodem na potwierdzenie tej tezy mogą być, chociażby usilnie promowanie takich filmów jak „KLER” czy „Tylko nie mów nikomu”

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *