Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Świat według Kiepskich od wielu lat gości na antenie telewizji Polsat. Jedną z postaci jest Marian Paździoch, w którego wcielił się aktor Ryszard Kotys. Od blisko dwóch lat w mediach krążą pogłoski o jego odejściu. Teraz do serialu ma dołączyć nowa postać, syn Paździocha.

Aktor z tego względu zmuszony był odnieść się do niepokojących informacji. Niestety to co powiedział nie brzmiało zbyt dobrze. Oznajmił, że będzie grał w serialu tak długo, na ile pozwoli mu zdrowie. Stan Ryszarda Kotysa nie jest najlepszy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?

W jednym z wywiadów wspomniał, że czuje się bardzo źle i zaczyna zauważać u siebie oznaki demencji. Opisał wtedy wszystkie dolegliwości z jakimi musi się borykać. Bardzo dzielnie wspiera go jego żona, natomiast wszyscy mamy świadomość tego, że prędzej czy później Marian Paździoch zniknie z ekranów.

Mimo tego, że sam Kotys zdementował plotki o swoim odejściu, producenci serialu zdecydowali się na pewien krok, który dla wielu dociekliwych fanów popularnego sitcomu oznacza jedno: Marian Paździoch zniknie z anteny.

Paździoch zniknie z serialu Świat według Kiepskich?

Ryszard Kotys (Świat według Kiepskich, Polsat), czyli Marian Paździoch, może odejść z serialu. Czy zastąpi go nowa postać, syn Paździocha?
Fot.: Ryszard Kotys, screen/ YouTube

Chodzi o pomysł wprowadzenia do serialu „Świat według Kiepskich” postaci ma to być syn Mariana Paździocha. Od razu po wypłynięciu tej informacji, w sieci zaroiło się od spekulacji. Stali widzowie serialu twierdzą, że w ten sposób producenci szykują się na odejście Ryszarda Kotysa.

CZYTAJ TAKŻE: To naprawdę on? Musiał w „Wiedźminie” zaskoczył wszystkich!

W tej kwestii jednak wszyscy nabrali wody w usta. Pozostaje jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Mamy nadzieję, że Ryszard Kotys jeszcze długo będzie gościł na ekranach telewizorów jako Marian Paździoch na antenie telewizji Polsat. A postacie jak syn Paździocha będą po prostu świeżym dodatkiem do fabuły.

Bez niego to już nie będzie ta sama produkcja, dlatego pewnie tego samego zdania są tysiące ludzi którzy obserwują bacznie poczynania producentów serialu.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości dla serialowego Mariana Paździocha!

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Pomyje wylane na Larę Gessler! „Matka nic nie nauczyła?”
Wojewódzki i Mucha razem?! To zdjęcie mówi wszystko!
Ania Bardowska urodziła! Teraz wszystko się zmieni u „Rolników”
Widzowie w szoku! To dlatego Seweryn wystąpił w „Rolnik szuka żony”!
Gessler puściły nerwy. W tym lokalu dodawali truciznę do jedzenia!

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →