PILNE! Zamachowiec zaatakował w Niemczech! Wielu rannych. Trwa policyjna obława

Udostępnij:

Kolejny raz słyszymy niepokojące wieści z Niemiec. Wczoraj wieczorem w Norymberdze nieznany sprawca, uzbrojony nóż lub inny ostry przedmiot, atakował kobiety na ulicy. Trzy z nich są w stanie krytycznym. Co ciekawe, policja uważa, że zajście nie miało podłoża terrorystycznego. Sprawcy nie ujęto..

Poszukiwania napastnika są prowadzone na dużą skalę. Wykorzystywane są śmigłowce i psy tropiące, lecz nie udało się ująć bandyty, atakującego bezbronne kobiety. Południowy wschód Niemiec żyje więc w strachu przed niebezpiecznym przestępcą. Sprawcy nadal nie złapano. Tymczasem policja twierdzi, że to nie atak terrorystyczny.

Wróćmy do faktów. Około godz. 19.20 mężczyzna uzbrojony w niezidentyfikowany na razie ostry przedmiot zaatakował na ulicy 56-letnią kobietę. Niewiele ponad trzy godziny później kilka ulic dalej dźgnięta została 26-latka wracająca do domu, a krótko później 34-latka.

Z powodu ciężkich obrażeń wszystkie trzy kobiety musiały przejść operacje ratujące życie. Ich stan w piątek rano był nadal krytyczny

– poinformowała policyjna rzeczniczka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sbecy brutalnie zamordowali 16-latka, bo ujawnił wstrząsającą prawdę! Opis tortur przeraża

Gy zobaczysz coś takiego na choince – NATYCHMIAST ją wyrzuć! [FOTO]

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *