Podawał się za nieżyjącego cesarza. Wyłudził od kobiety 7 mln dolarów!

Bogata Chinka dała się naciągnąć na kwotę ponad siedmiu milionów dolarów! Uwierzyła w niesamowitą historię oszusta, który podawał się za nieżyjącego już cesarza. Mężczyzna twierdził, że jako cesarz żyje dzięki magicznemu eliksirowi życia, a teraz potrzebuje pieniędzy aby móc odzyskać swój cesarski majątek.

Naciągaczy było dwóch. Pierwszy podawał się za cesarza Qianlonga, który oficjalnie zmarł w 1799 roku. Powiedział, że za sekretem jego nieśmiertelności stoi “eliksir życia”. W jakiś sposób przekonał kobietę aby dała mu pieniądze i tym samym pomogła w odzyskaniu jego “cesarskich oszczędności”.

 

Po kilku latach prawdopodobnie zadowoleni z pierwszego sukcesu oszuści, znów odezwali się do bogatej Chinki i namówili tym razem na zainwestowanie w firmę zajmująca się innowacyjnymi technologiami. Łącznie mężczyźni wyłudzili od kobiety ponad siedem milionów dolarów.

Naciągacze jednak w końcu zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty, obecnie czekają na wyrok.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →