Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Popek Instagram. Popek to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Zarówno jego mocno zmodyfikowany wygląd jak i utwory, które produkuje ustawiły go na pozycji czołowego skandalisty w show biznesie.

Popek lubi szokować i zdaje się, że kompletnie nic sobie nie robi z poprawności politycznej ani ogólnie przyjętych norm panujących w społeczeństwie. W swoich utworach wyśmiał już chyba wszystkie zarówno świętości jak i tematy powszechnie uznane za trudne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Na jego profilu instagramowym można zauważyć, że nie przeszkadza to absolutnie jego fanom, którzy pod jego zdjęciami i filmami zostawiają dziesiątki a nawet setki tysięcy reakcji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Popek Monster, skandalista z zamiłowania

Popek Magda Gessler, Instagram
Popek Magda Gessler, Instagram

Gdy Popek pojawił się na polskiej scenie muzycznej był znany przede wszystkim ze swojego charakterystycznego głosu oraz… nietuzinkowego wyglądu. Można śmiało powiedzieć, że to właśnie dzięki niemu w Polsce zaczęto słyszeć o czymś takim jak skaryfikacja czy tatuowanie sobie gałek ocznych.

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Popek gotów jest zrobić ze swoim ciałem absolutnie wszystko. Jak ostatnio pokazał na jednym z filmów na swoim Instagramie również i do fryzury nie jest nazbyt przywiązany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Popek Instagram : Nominuję Magdę Gessler!

Krótki film, który pojawił się na koncie Popka obejrzało do tej pory ponad 100 tysięcy osób. Dyskusja jaka rozgorzała pod nagraniem miejscami osiągała temperaturę wrzenia. Wszyscy teraz zastanawiają się czy Magda Gessler w jakikolwiek sposób odpowie „królowi Albani” i odniesie się do tego co powiedział. O co chodzi?

Popek po krótkim wstępie, w którym przytoczył znany szerszej publice film gdzie Britney Spears w momencie załamania nerwowego goli sobie głowę na łyso płacząc przy tym, oznajmia że… czuje się nominowany przez amerykańską piosenkarkę pop.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

To jednak nie wszystko, bo o chwili nominował Magdę Gessler! Aby na pewno ten fakt nie umknął osobiście zainteresowanej, Popek postanowił oznaczyć ją w poście. Po krótki wstępie i wyjaśnieniu sytuacji odpalił maszynkę i zaczął golić sobie głowę symulując przy tym płacz.

Popek Magda Gessler, Wyzwanie, Instagram

Jak sądzicie? Czy Magda Gessler odpowie na zaczepkę króla Albanii czy jednak sobie odpuści?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Szok! Nieznana przeszłości księży z reportażu Sekielskiego. Nikt o tym nie wspomniał
Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)
Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)
Prawica w szoku.Wojciech Cejrowski zdradził na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach
Kolejna kompromitacja Ryszarda Petru. To jego polityczny koniec [FOTO]
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →