Szokujący reportaż TVP! To odpowiedź na film Sekielskiego

Aktualnie w Polsce trwa bardzo gorąca debata na temat pedofilii w polskim kościele, dlatego że kwestia ta została poruszona w filmie , który nakręcił Tomasz Sekielski pt. „Tylko nie mów nikomu”. Reportaż w zaledwie jeden dzień zyskał ponad 10 milionów wyświetleń, co w przypadku polskiego YouTube jest rekordem. Rafał Trzaskowski LGBT

Pedofilia w polskim kościele katolickim, a co z LGBT?

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Film porusza bardzo ważny temat dotyczący pedofilii, natomiast akurat w tym przypadku odwołuje się do sytuacji, które miały miejsce w środowisku polskiego Kościoła katolickiego. Zdania na temat obrazu przedstawionego w dokumencie są bardzo podzielone, dlatego zdaniem reporterów programu „Alarm” TVP wskazują problem w seks-edukatorach, którzy na podstawie karty LGBT mają pomagać warszawskim szkołom w edukowaniu dzieci. Reportaż może przerażać.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Reportaż dziennikarzy TVP. „Tylko nie mów nikomu”, Sekielski

Rafał Trzaskowski LGBT, Sekielski, Tylko nie mów nikomu
Rafał Trzaskowski LGBT, Sekielski, Tylko nie mów nikomu

Dziennikarze TVP podszyli się pod osoby nauczycieli, którzy chcą dowiedzieć się zasad i metod dotyczących edukacji seksualnej dzieci w wersji LGBT. Kobiety, z którymi spotkali się reporterzy, przedstawiły dogłębnie sposoby wpływania na dzieci. Ich zdaniem w pewnych sytuacjach można również zastosować podstęp.

Kontrowersyjna edukacja wg. LGBT

Według kobiet prowadzących edukację seksualną dziecko powinno się naprowadzać, na jakiej to jest orientacji seksualnej. Edukatorki podkreślały, że czasem trzeba złamać pewien schemat, który wyniosły dzieci z rodzinnego domu.

Edukacja LGBT wstępem do pedofilii?

Kolejną sprawą, która może budzić kontrowersje, jest kwestia filmów pornograficznych, które w opinii jednej z kobiet – seks-edukatorek nie musi wcale być czymś negatywnym dla małego dziecka, wręcz przeciwnie. Edukatorka określiła je mianem „inspirujących”.

W całej sprawie nie brakuje komentarzy mówiących, iż ów edukacja oraz jej sposoby przeprowadzenia są wstępem do rozwoju pedofilii. Wskazywać na to mogą same sposoby edukowania dzieci, które budzą olbrzymie kontrowersje.

Rafał Trzaskowski LGBT

Sprawa kart LGBT była bardzo głośno komentowana w Warszawie oraz całej Polsce, dlatego też nie dziwi że na obecną chwilę, jest to jedyna poważna inicjatywa prezydenta Warszawy — Rafała Trzaskowskiego, któremu w innych kwestiach mieszkańcy stolicy zarzucają całkowitą bierność.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Sekielski, Tylko nie mów nikomu, Trzaskowski LGBT

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →