Hołd dla zmarłego : Ranczo Zemsta Wiedźm w żałobnej atmosferze

Udostępnij:

„Ranczo zemsta Wiedźm” to najnowsza szykowana ekranizacja kultowej produkcji TVP (serial Ranczo). Już niedługo ponownie będziemy mogli podziwiać grę takich aktorów jak Ilona Ostrowska, Cezary Żak czy Artur Barciś. Okazuje się jednak, że druga filmowa wersja serialu będzie hołdem dla osoby, bez której perypetii mieszkańców Wilkowyi by po prostu nie było.

Serial Ranczo — ciężkie początki i wielki sukces. Bez tej osoby nie byłoby Wilkowyi

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler i Wojewódzki pokazali się razem. O co chodzi?

Serial Ranczo zadebiutował na małym ekranie w 2006 roku. Wówczas mało kto by się spodziewał, że serial regularnie co niedzielę będą oglądać miliony Polaków. Na dodatek już rok po debiucie Ranczo doczekało się swojej ekranizacji filmowej pt. „Ranczo Wołkowyję”. Tych sukcesów z pewnością nie byłoby bez Andrzeja Grembowicza — scenarzysty uważnego za jednego z ojców- twórców kultowego serialu obyczajowej. Niestety Grembowicz po długotrwałej chorobie zmarł pod koniec 2018 roku. Najnowsza wersja kinowa serialu Ranczo ma być hołdem dla wybitnego scenarzysty, który w olbrzymim stopniu przyczynił się do sukcesu kultowej produkcji TVP. Taka jest wola Wojciecha Adamczyka — reżysera serialu „Ranczo” i filmu „Ranczo Wilkowyję”.

CZYTAJ TAKŻE: Kurdej Szatan w łóżku z dwoma facetami! O co chodzi?

Ranczo Zemsta Wiedźm

Najnowsza odsłona filmowa serialu Ranczo ma się pojawić w kinach w następnym roku. Nie wiadomo jednak, jak będzie wyglądać obsada owej produkcji. Najbardziej pewny wydaje się udział Ilony Ostrowskiej. Natomiast wciąż nie wiadomo czy producenci doszli do porozumienia z Cezarym Żakiem, który przez 10 sezonów serialu wcielał się w postaci zarówno księdza, jak i również wójta.

Ranczo Zemsta Wiedźm będzie hołdem dla zmarłego twórcy produkcji TVP. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak Ilona Ostrowska i Cezary Żak. Serial Ranczo
Ranczo Zemsta Wiedźm będzie hołdem dla zmarłego twórcy produkcji TVP. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak Ilona Ostrowska i Cezary Żak. Serial Ranczo

Serial Ranczo: Kultowe postacie, bez których ciężko wyobrazić sobie produkcja TVP

Bez wątpienia najważniejszymi postaciami serialu Ranczo są Lucy Wilska (Ilona Ostrowska) Piotr i Paweł Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusy (Paweł Królikowski). Szczególny podziw wśród widzów może jednak wzbudzać Cezary Żak. Aktor w 2006 roku podjął się nie lada wyzwaniu i zdecydował się na odegranie dwóch ról naraz w jednej produkcji. Zdaniem wielu zrobił to w najlepszy możliwy sposób. Sam artysta w jednym z wywiadów podkreślił, że osobiście woli jednak odgrywać, postać Wilkowyjskiego proboszcza ze względu na jego naturę.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda chciała tego od Majdana. Jej życie byłoby inne
Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech
Lara Gessler nago! Córka Magdy Gessler szaleje na instagramie
Doda bez stanika? Gwiazda ponownie szokuje
Wiśniewski cierpiał na wstydliwą i śmiertelną chorobę. Przerwał milczenie

, , , ,