Kultowa gwiazda w serial Ranczo! Nikt nie wiedział kim jest

Udostępnij:

Serial Ranczo to kultowa produkcja TVP. Niedawno do fanów dotarła nowa wspaniała wiadomość, a mianowicie już niedługo będziemy mogli podziwiać drugą część kinowej ekranizacji serialu pt. „Ranczo Zemsta Wiedźm”. Film już teraz wzbudza spore zainteresowanie u widzów. Dziś się jednak skupimy przede wszystkim na macierzy obu filmów, a więc serialu „Ranczo”. To właśnie za sprawą tej produkcji mogliśmy bliżej poznać takich aktorów jak między innymi Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Artur Barciś czy Paweł Królikowski. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że w gruncie rzeczy całej fabuły nie byłoby bez jednej istotnej postaci. Wcieliła się w nią legenda polskiego kina — Danuta Szaflarska.

Serial Ranczo – początki

CZYTAJ TEŻ: Odważna sesja Gąsiewskiej. Tam mało na sobie jeszcze nie miała

Serial Ranczo wszedł na mały ekran w 2006 roku. Nikt wówczas nie spodziewał się, że produkcja osiągnie tak wielki sukces i będzie po dekadzie zaliczana do grona kultowych polskich seriali. Fabuła na pierwszy rzut oka wydaje się dosyć prosta. Twórcy nie postawili na bardziej rozbudowany wątek związany z przybyciem Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska) do gminy Wilkowyję. Wiemy z serialu jedynie tyle, że Lucy w popularnej wsi miała babcię, która na skutek sędziwego wieku zmarła. Mało kto pamięta krótkie epizody z udziałem babci Lucy, a tym bardziej kto został wybrany przez scenarzystów do odegrania tej jakże krótkiej, lecz istotnej roli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Legenda polskiego kina w serial „Ranczo” TVP. Oto kto odegrał babcię Lucy Wilskiej!

Babcie Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska) odegrała legenda polskiego kina — Danuta Szaflarska. Aktorkę mogliśmy zobaczyć w scenach, gdzie Lucy wspomina babcię, a także podczas snu. Niestety scenarzyści nie zdecydowali się na głębsze rozbudowanie postaci odgrywanej przez Danutę Szaflarską. Z tego właśnie powodu artystkę mogliśmy podziwiać w jedynie epizodycznych scenach. Podobnie sprawa wyglądała w jedynej kinowej ekranizacji serialu, gdzie wyżej wspomniany wątek nie został podjęty. Jest nadzieja, lecz bardzo mała, że wątek babci Lucy zostanie poruszony w najnowszej wersji kinowej serialu pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”.

Serial Ranczo TVP  wraca na duży ekran pt. "Ranczo zemsta Wiedźm". Czy zobaczmy tam babcię Lucy?  (Danuta Szaflarska i Ilona Ostrowska)
Serial Ranczo TVP wraca na duży ekran pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”. Czy zobaczmy tam babcię Lucy? (Danuta Szaflarska i Ilona Ostrowska)

Ranczo zemsta Wiedźm – Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Artur Barciś wracają na ekran razem

Serial Ranczo to ikona polskich seriali obyczajowych z nutą komedii. Bez wątpienia miliony fanów z wielkim żalem przyjęło wiadomość, iż już najprawdopodobniej nigdy nie zobaczą w TVP poczynań Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska) Piotra i Pawła Kozioł (Cezary Żak) czy choćby Arkadiusza Czerepacha (Artur Barciś). Na szczęście już niedługo ma powstać druga ekranizacja kultowej produkcji. Film ma nosić tytuł „Ranczo zemsta Wiedźm” i już teraz cieszy się niezmiernie sporym zainteresowaniem. Ciężko powiedzieć co dalej ze samą produkcją serialu. Według nieoficjalnych informacji władzę TVP chciałby wznowić produkcję serialu, lecz działania na obecną chwilę nie wskazują na żaden nadchodzący przełom.

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Kurdej-Szatan odważnie się wypina. Co za widoki!
Wieniawa prawie nago na Sycylii! Żadna z gwiazd się tak nie pokazała

, , , ,