Julia Wieniawa się wygadała! Co na to Baron?

Udostępnij:

RODZINKA.PL. Polski show biznes przecierał oczy ze zdumienia gdy na jaw wyszedł fakt iż Julia Wieniawa z popularnego serialu Rodzinka.pl oraz muzyk Baron są parą. Paparazzi nie odstępowali ich na krok dostarczając nam coraz to nowszych zdjęć.

Julia Wieniawa zasłynęła rolą w popularnym rodzinnym serialu emitowanym na antenie TVP, „Rodzinka.pl”. Serialowa Paula zaskarbiła sobie sympatię i skradła serca widzów. Z powodzeniem godziła obowiązki szkolne raz pracę na planie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pokazali zdjęcie Waldusia z “Kiepskich”. To niemożliwe, że tak wygląda! [FOTO]

Społeczeństwo zelektryzowała wiadomość o tym, że aktorka serialu Rodzinka.pl oraz Baron są parą. Gratulacjom nie było końca!

Para wygląda na bardzo zakochaną i szczęśliwą. Komentarze internautów są w przeważającej większości pozytywne. Jednak ostatnio Julia Wieniawa wyjawiła swój sekret i to publicznie!

CZYTAJ TAKŻE: Kuba Wojewódzki upokorzony na oczach milionów widzów! Tego się nie spodziewał

Paula z Rodzinka.pl nie potrafi gotować?

Serialowa Paula z Rodzinka.pl opublikowała pewien post w grupie na Facebooku gdzie zadała pytanie. Z pozoru nic takiego, jednak od razu pojawiły się złośliwe komentarze. Oczywiście tych spieszących z pomocą również nie zabrakło.

Rodzinka.pl, Julia Wieniawa i Baron
Rodzinka.pl, Julia Wieniawa i Baron

Internauci zdecydowali jednak pospieszyć Julii Wieniawie z pomocą. Ci bardziej złośliwi ciekawi byli co na to Baron, że wziął sobie kobietę która nie potrafi gotować? Jednak sądzimy, że to nie umiejętności kulinarne Julii Wieniawy przesądziły o tym, że muzyk postanowił stworzyć z nią związek.

A wy? Potraficie gotować?

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

1. Polityk PO nie żyje. Zginęła w wypadku
2. Szczyt! Bezczelnie zakpiono z uczniów na maturze z angielskiego
3. Katarzyna Waśniewska zaatakowana? Ujawniamy szokujące fakty!
4. PILNE: Przerwano maturę. Wiadomo już kto stoi za “alarmami bombowymi”?
5. Julia Wieniawa zaliczyła ogromną wpadkę! Zapomniała zakryć jeden “szczegół”