Roksana Węgiel przeżywa koszmar. Ujawniła całą prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel chłopak. Roxie to młodziutka, bo 14-letnia piosenkarka, która szturmem wzięła polską scenę muzyczną. Po spektakularnej wygranej w Eurowizji Junior jej piosenka gościła na szczytach list przebojów większości radiowych stacji rozrywkowych. Daniel Yastremski Instagram, Roksana Węgiel Instagram, Roxie Yastremski.

Kariera Roxie zaczęła nabierać tempa. Kolejne single, album, nowe hity i teledyski. Znalazła się na pierwszych stronach gazet i w nagłówkach portali internetowych. Wysoka aktywność Roxie szczególnie w medium społecznościowym jakim jest Instagram sprawiła, że jej życiem zaczęły się interesować setki tysiące Polaków.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przemiana Kożuchowskiej zadziwia! Jej zdjęcia robią furorę

Jednakże sława ma swoje jasne ale również i ciemne strony. Wszyscy pamiętamy jak roztrząsano sprawę wspólnego zdjęcia na którym widnieli Prezydent Andrzej Duda z małżonką oraz właśnie Roksana Węgiel. Wtedy młodziutka gwiazdka spotkała się z niebywałym hejtem jakoby miała powoli upolityczniać swoją karierę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roxie Instagram

Pomimo niepowodzeń, ona nadal pięła się w górę po stopniach kariery. Ostatnimi czasy można zauważyć rosnącą niechęć wobec Roxie. Internetowi hejterzy nie dają jej wytchnienia wytykając każdy błąd, jak wtedy gdy mocno została skrytykowana za strój, który delikatnie mówiąc nie przystoi 14-letniej dziewczynce.

W kreacji o której mowa i z makijażem jaki został jej wykonany przypominała raczej kobietę – wampa niż nastolatkę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel – chłopak Daniel Yastremski Instagram

Roksana Węgiel chłopak. Roxie i Daniel Yastremski Instagram. Roksana Węgiel Instagram
Roksana Węgiel chłopak. Roxie i Daniel Yastremski Instagram. Roksana Węgiel Instagram

W natłoku informacji mało kto zwrócił uwagę na fakt, że Roksana węgiel ma już chłopaka. Daniel Yastremski podobnie jak Roxie zajmuje się śpiewaniem. Poznali się podczas wcześniej wspomnianego konkursu, który wygrała nasza rodaczka. Od tej pory są razem. Nie jest jednak kolorowo, bowiem piosenkarka wyznaje, że mają spore problemy. Wiążą się one z odległością z jaką przyszło im żyć w związku.

Roksana Węgiel przyznaje, że to dla niej bardzo trudne doświadczenie. W rozmowie z portalem pomponik.pl Roxie wyznała, że jest trudno, ponieważ zarówno ona jak i Daniel są w ciągłych rozjazdach, dlatego że oboje sa aktywni zawodowo.

NA koniec jednak wyznaje, że chłopak często ją odwiedza w Polsce, dlatego da się jakoś znieść te trudności.

ZOBACZ TEŻ: „Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!

Jak sądzicie? Czy Roksana Węgiel nie jest za młoda na chłopaka?

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler zszokowała! Wydała kilkaset tysięcy na…
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość
Wojewódzki chciał ośmieszyć Gąsiewska durnym pytaniem. Jej reakcja natychmiastowa!
Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!

Tagi: Roksana Węgiel chłopak. Roxie i Daniel Yastremski Instagram. Roksana Węgiel Instagram

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →