Pilne: Stan zdrowia Rozenka. Już wszystko jasne.

Jacek Rozenek na początku tygodnia znalazł się w szpitalu, teraz wiemy jaki jest aktualny stan zdrowia aktora. Na początku bieżącego tygodnia całą Polską wstrząsnęła bardzo dramatyczna wiadomość.  Aktor Jacek Rozenek trafił do szpitala. Powodem całej sytuacji ma być poważny udar mózgu,  który miał nawet doprowadzić do utraty mowy przez popularnego aktora.  Wsparcia udzielają mu obecna Roksana Gąska oraz Małgorzata Rozenek, była żona aktora. Teraz wiemy znacznie więcej na temat aktualnego stanu zdrowia jednego z bohaterów serialu „Barwy Szczęścia”.

Udar mózgu. Rozenek aktualny stan zdrowia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Jacek Rozenek ma przebywać w jednym z warszawskich szpitali już od ponad dwóch tygodni.  Mężczyzna znalazł się tam z powodu udaru mózgu, dlatego początkowe informacje na temat jego stanu były naprawdę dramatyczne.  Fani byli pełni obaw i robili wszystko, aby dowiedzieć się jak wygląda aktualny stan artysty. Dziś już wiadomo,  że zdrowie aktora na szczęście zaczęło się poprawiać. Jego życiu już nic nie zagraża.  Teraz przed Jackiem Rozenkiem stoi wyzwanie,  aby wrócić w jak największym stopniu do dawnej dyspozycji.

Rozenek, aktualny stan zdrowia: Udar mózgu, tak brzmiała diagnoza dla aktora z "Barwy Szczęścia". Wsparcia udzielają mu Roksana Gąska i Małgorzata Rozenek
Rozenek, aktualny stan zdrowia: Udar mózgu, tak brzmiała diagnoza dla aktora z „Barwy Szczęścia”. Wsparcia udzielają mu Roksana Gąska i Małgorzata Rozenek

CZYTAJ TEŻ: To najgorsze co Gessler zrobiła w programie! O włos od tragedii

Aktor na problemy ze zdrowiem miał się skarżyć podczas objazdowej trasy teatralnej. Podczas występu w Kazimierzu mężczyzna miał się źle poczuć po raz pierwszy, jednakże następne osłabienie zakończyło się udarem. Fani przez długi czas nie wiedzieli,  co się dzieję z ich ulubionym aktorem. Od dziś cała prawda wyszła na jaw. 

Małgorzata Rozenek i Roksana Gąska dają wsparcie

W tych ciężkich chwilach aktora wspierają najbliższe mu osoby.  Wśród nich jest narzeczona aktora – Roksana Gąska oraz była małżonka  – Małgorzata Majdan – Rozenek,  którą to bardzo przejął stan zdrowia byłego życiowego partnera. Słowa wiary w powrót do dawnej dyspozycji Rozenka wypowiedział Emilian Kamiński,  który jest właścicielem teatru,  w którym na co dzień grywa Jacek Rozenek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki zmiażdżony w swoim show! Nie mieli litości

-To twardziel, proszę się o niego nie martwić. Z tego, co wiem, to Jacek wraca do zdrowia, także czekamy na niego. W trakcie jego nieobecności w spektaklu „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” zastąpi go Norbert Kaczorowski. Jacek to wspaniały aktor i człowiek. Zachorował, jak wróci do zdrowia, to będzie u nas. To jest wiadome. Poza tym jest współtwórcą tego spektaklu. Jak tylko stanie na nogi, to wraca do pracy – mówi w rozmowie z „SE” Kamiński.

Miejmy nadzieję,  że stan zdrowia aktora będzie szedł w dobrym kierunku.  Brak Jacka Rozenka na scenie byłyby bez  wątpienia wielką stratą dla polskiego kina i serialu Barwy Szczęścia – w którym to od lat grywa aktor.

POLECAMY:

Kurdej- Szatan ciężko chora! Wybiegła z płaczem
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Jacek Rozenek umiera! Stan jest fatalny. Partnerka zabrała głos
Zdrójkowski dodał obleśne zdjęcie. „Ohyda!”

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →