Scheuring Wielgus zmasakrowana u Mazurka. Tego się nie spodziewała! (wideo)

Udostępnij:

Joanna Scheuring Wielgus była niedawno gościem programu Roberta Mazurka w radiu RMF FM. Rozmowa toczyła się na bieżące tematy polskiej polityki. Posłanka podkreślała na antenie radia swoje wysokie zaangażowanie jako posła w wielu sprawach. Ostatecznie została sprowadzona na ziemię przez popularnego w Polsce dziennikarza. Sheuring Wielgus Mazurek.

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Pani Joanna pełni funkcję posła pierwszy raz. Szansę na debiut na polskim politycznym podwórku dał jej Ryszard Petru razem, z którym przyczyniła się do wielkiego upadku liberalnego ugrupowania. Scheuring Wielgus niestety słynie ze swoich licznych wpadek i kompromitacji.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Wpadki Scheuring Wielgus

Do dziś możemy pamiętać jej przemowę, która wzywał kobiety do tego, aby zakończyły z „dyktatem kobiet”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż był to czarny protest, a spora część zgromadzonych kobiet była feministkami. Niestety poza tym zajściem lista jest jeszcze bardzo długa.

Joanna i Robert Biedroń

Aktualnie Joanna Scheuring Wielgus stara się o mandat europosła z list ugrupowania Roberta Biedronia — Wiosna. Posłanka prócz swojej działalności polegającej na walce z polskim kościołem katolickim chwali się także osiągnięciami w materii spraw dotyczących pomocy dla osób niepełnosprawnych. Niestety fakty na ten temat okazują się zupełnie inna, niż to mówi posłanka z Torunia.

Robert Mazurek RMF- totalna masakra

Scheuring Wielgus Mazurek, Robert Mazurek RMF, wpadka
Scheuring Wielgus Mazurek, Robert Mazurek RMF, wpadka

Scheuring Wielgus Mazurek. Będąc gościem kogoś takiego jak Robert Mazurek, posłanka musiała liczyć się z tym, iż nie będzie to dla niej zbytnio łatwa rozmowa. Redaktor Mazurek słynie ze swoich ciężkich pytań, które zagięły niejednego polityka. Tak było i w tym dzisiejszym przypadku.

Pani Joanna uważa się za osobę, która przy pomocy swojego społecznego stanowiska stara się pomagać osobom niepełnosprawnym. Okazuje się to być całkowitym fałszem. Hipokryzję poseł udowodnił Robert Mazurek, który wprost podyktował jej kwestie, którymi się na bieżąco zajmuję w sejmie. Niestety ciężko jest się tam doszukać elementów dotyczących pomocy dla osób niepełnosprawnych.

https://www.facebook.com/100000511385522/posts/2728058237221196/

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Robert Mazurek RMF, Scheuring Wielgus Mazurek