Mało kto wiedział o tym miejscu. Tajemnica serialu „Ranczo”

Udostępnij:

Serial Ranczo to bez wątpienia jedna z największych produkcji TVP. Od 2006 roku do 2016 mogliśmy oglądać co niedzielę barwne perypetie Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), Pawła i Piotra Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusego (Paweł Królikowski). Niestety produkcję przerwano w 2016 roku. Dziś trwają przymiarki do ponownego rozpoczęcia produkcji, lecz należy podkreślić, iż nie będzie to takie proste. Pewne jest jedynie to, że serial przyniósł olbrzymią popularność wsi Jeruzal, w której kręcone były sceny do serialu.

Serial Ranczo i jego popularność

CZYTAJ TEŻ: Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki

Ranczo bez wątpienia było jedną z najbardziej popularnych produkcji TVP. Wielu fanów dziś liczy na wznowienie produkcji, która aktualnie już niedługo ma wrócić, lecz za sprawą filmu. „Ranczo zemsta Wiedźm”. To kolejna kontynuacja kinowa serialu, w której ujrzymy ponownie Lucy Wilską (Ilona Ostrowska), Paweł i Piotr Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusego (Paweł Królikowski). Warto jednak przyznać, że serial przyniósł olbrzymią popularność wsi Jeruzal, w której jest kręcony serial Ranczo. Szczególnie chodzi tu o ławeczkę pod sklepem i XVII-wieczny kościół.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Gessler ma romans? Prawda wyszła na jaw

Legendarna ławeczka

Serial Ranczo to klasyk TVP. od lat występowali w produkcji tacy aktorzy jak Ilona Ostrowska, Cezary Żak oraz Paweł Królikowski. Jeruzal zyskał dzięki TVP.
Serial Ranczo to klasyk TVP. od lat występowali w produkcji tacy aktorzy jak Ilona Ostrowska, Cezary Żak oraz Paweł Królikowski. Jeruzal zyskał dzięki TVP.

Ławka jest kultowa szczególnie za sprawą przesiadywania na niej miejscowych z serialu. Są to przede wszystkim Pietrek, Sulejuk, Hadziuk i Stach Japycz. Dziś dzięki temu miejscu wielu fanów serialu przybywa do wsi Jeruzal w jednym celu — kupić w pobliskim sklepie wino marki mamrot, A następnie wykonać pamiątkową fotografię na legendarnej ławce.

Kościół ze wsi Jeruzal

Furorę także robi miejscowy kościół pochodzący z XVII — wieku. Jest z nim związana pewna romantyczna ciekawostka. Mianowicie aktor Cezary Żak oraz jego żona Katarzyna Żak właśnie w nim odnowili swoją przysięgę małżeńską.

POLECAMY:

Doda celowo to zrobiła. Fani w szoku! „Widać Ci…”
Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło
Andrzej Piaseczny ripostuje lewicę! Powiedział im to wprost!
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Skazany za usiłowanie zamachu nie żyje! Znaleźli go martwego w celi

, , , ,