Skandaliczna promocja w Lidlu! Bezczelne nawiązanie niemieckiej sieci do Holocaustu [FOTO]

Lidl oraz Biedronka to jedne z największych sieci supermarketów w naszym kraju. Codziennie w ich punktach zakupy wykonują miliony Polaków. Niestety w parze z popularnością idą także skandale.

Koszule, które w swej ofercie umieścił Lidl, mocno przywołują negatywne skojarzenia z czasów II wojny i odbywającej się wówczas w obozach koncentracyjnych zagłady. Górna część garderoby jest do złudzenia podobna do tak zwanych „pasiaków”, które nosili więźniowie w niemieckich obozach śmierci.

Choć koszule miały stać się nowym hitem i krzykiem w modzie, to na obecną chwilę można je określić mega kompromitacją popularnej sieci supermarketów.

Temat bardzo szybko stał się popularny wśród polskich internautów, którzy w mocnych słowach zaczęli komentować najnowszy pomysł znanej sieciówki.

Zdecydowana większość komentujących nie ma żadnych wątpliwości, że nie mogło tu dojść do pomyłki i jest to celowe działanie mające na celu podburzenie i tak mocno nadszarpniętych nastrojów Polaków

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *