To cios dla Platformy! Partia Schetyny przegrywa nawet w TVN!

Najnowszy sondaż jaki podała firma wykonująca badania sondażowe IBRiS mogą was nieźle zaskoczyć, Koalicja Obywatelska przegrywa z PiS nawet w mocno sprzyjającej jej stacji telewizyjnej TVN. Badania podały także jak poradzą sobie w najbliższych wyborach, także inne partie polityczne, między innymi Lewica.

Firma wykonująca badania sondażowe –  IBRiS przeprowadziła bardzo ciekawy sondaż, przedstawiający,  jak głosują widzowie największych serwisów informacyjnych w Polsce. Wyniki z pewnością nie przypadną do gustu Koalicji Obywatelskiej, która nawet w przyjaznych dla siebie stacjach przegrywa z partią Jarosława Kaczyńskiego.

CZYTAJ TEŻ: Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani

Z badań wynika, iż na Prawo i Sprawiedliwość głosuje aż 80,1 proc. widzów „Wiadomości” TVP. Z kolei prawie, co drugi widz „Wydarzeń” Polsatu wybiera PiS (49,5 proc.). Najbardziej  zaskakujący wynik wskazuje, że aż 33,7 proc. widzów „Faktów” TVN  – deklaruje poparcie dla PiS.

Sondaż: Nawet w TVN Koalicja Obywatelska radzi sobie słabo

Sondaż: IBRiS podaje, że Koalicja Obywatelska przegrywa z PiS nawet w TVN. A jak radzą sobie inne partie, między innymi Lewica?
Sondaż: IBRiS podaje, że Koalicja Obywatelska przegrywa z PiS nawet w TVN. A jak radzą sobie inne partie, między innymi Lewica?

Sondaż: Koalicja Obywatelska może liczyć na zaledwie 6,2 proc. głosów wśród widzów „Wiadomości” TVP, a także na 22,9 proc. wśród widzów „Wydarzeń” Polsatu i 34,7 proc. wśród widzów „Faktów”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aktor porno w „Love Island”! Nie ma żadnych hamulców

Na trzecim miejscu znajduje się Lewica. Dlatego, że głos na nowy byt polityczny deklaruje tylko 5,4 proc. widzów „Wiadomości” TVP, 15,5 proc. widzów „Wydarzeń” Polsatu i 21,9 proc. widzów „Faktów” TVN.

źródło: IBRiS

Tagi: Sondaż, Koalicja Obywatelska, PiS, Lewica, TVN

POLECAMY:

Kurdej Szatan i ciąża? Gwiazda wyznała prawdę
„Kuchenne Rewolucje” i wielka premiera z policją! Było ostro
Kompromitacja Grzegorza Schetyny. Lider opozycji nie znał…własnego programu! (wideo)
Doda pokazała pośladki! Komentarze ją zaskoczyły
Anna Mucha w odważnej i gorącej sesji. Zdjęcia powalają!
loading...

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →