Świat w żałobie. Gwiazda przegrała walkę z rakiem. Miała tylko 30 lat [*]

Udostępnij:

Elly Mayday naprawdę nazywała się Ashley Shandrel Luther. Popularność zdobyła dzięki social mediom, gdzie postanowiła spełniać się w roli modelki plus size.

Na Instagramie założyła konto i jej kariera nabrała rozpędu. Zaczęli się zgłaszać do niej producenci z propozycjami udziału w kampaniach reklamowych.

Gdy wydawało się, że jej życiu w końcu zaczyna się układać, przyszło najgorsze.

W 2014 roku zaczęła uskarżać się na coraz częstsze bóle w okolicach miejsc intymnych. Po przejściu szeregu badań okazało się, że ma raka jajników i to już w trzecim stadium.

Elly zaczęła działać natychmiast. Poddała się chemioterapii i histerotomii, czyli wycięciu jajników i jajowodów.

Jej stan znacząco się poprawił. Niestety, szczęście nie trwało zbyt długo. Choroba znów dała o sobie znać. Kolejne dawki chemii nie pomagały, ale gwiazda sieci nie poddawała się.

W końcu stało się najgorsze. O jej śmierci poinformowała pogrążona w żałobie rodzina…

„Elly Mayday to pseudonim Ashley Shandrel Luther. Urodziła się 15 kwietnia 1988 roku w Saskatchewan w Kanadzie. Ashley była bardzo kochana przez swoją rodzinę w Kanadzie i w Niemczech. (…) Marzyła o tym, by mieć wpływ na życie ludzi. Osiągnęła to dzięki stworzeniu Elly Mayday, co pozwoliło jej połączyć się z wami wszystkimi. Wsparcie ze strony jej fanów było dla niej szczególnie ważne. Ashely zmarła w piątek, 1 marca o godzinie 17:14” – czytamy na jej Instagramie.