Boczek z „Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie

Udostępnij:

Świat według Kiepskich Gnatowski. Dariusza Gnatowskiego, szerzej znanego jako Arnold Boczek nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta zabawna postać, która od samego początku gości na antenie telewizji Polsat w serialu „Świat według Kiepskich” na zawsze już zapadnie w pamięci fanów polskich seriali. W serialu Kiepscy obok Gnatowskiego możemy zobaczyć również takich aktorów jak Andrzej Grabowski (Ferdek Kiepski) czy Ryszard Kotys (Marian Paździoch)

Postać Arnolda Boczka jest delikatnie mówiąc prosta. Przerysowane zachowania, mimika, specyficzny sposób wysławiania się i zamiłowanie do jedzenia oraz oczywiście… alkoholu. Wesoły, beztroski i mało rozgarnięty. Tak właśnie w skrócie można by opisać postać w jaką wcielił się Dariusz Gnatowski w serialu „Świat według Kiepskich”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką

Mało kto jednak wie, że aktor przeszedł przez piekło. Dopadła go choroba, z którą długo sobie nie mógł poradzić. W pewnym momencie było tak źle, że aktor zmuszony był usiąść na wózek inwalidzki, a co gorsza groziła mu amputacja nogi.

Świat Według Kiepskich Gnatowski. Walka o życie

Świat według Kiepskich, Marian Paździoch, Gnatowski, Ryszard Kotys, Polsat. Arnold Boczek
Świat według Kiepskich, Marian Paździoch, Gnatowski, Ryszard Kotys, Polsat. Arnold Boczek

Cukrzyca. Tak brzmiał wyrok. Dodatkowo niezdrowy tryb życia potęgowały objawy choroby. Dariusz Gnatowski w wielu wywiadach podkreślał jak trudno było mu rozpocząć równą walkę z chorobą:

– Przez pewien czas jeździłem na wózku inwalidzkim, bo miałem kłopoty z nogą. Dopiero wtedy zauważyłem, jak wygląda świat z takiej perspektywy – wyznał rozmowie z Twoim Imperium.

Nadszedł taki moment, że nie miał wyjścia. To już była walka o życie. Zaczął brać leki, regularnie ćwiczyć i drastycznie zmienił dietę. Efekty są wręcz powalające! Dziś Dariusz Gnatowski nie przypomina już tego samego Arnolda Boczka co kilka lat temu.

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Doda wyznała prawdę o swojej orientacji

Dzięki uporowi oraz wielkim wsparciu swojej żony, aktor pozbył się już ponad 25 kilogramów! Różnicę jak na dłoni widać w nagraniach:

Zobacz Boczka na filmie z portalu Facebook:

Boczek – mistrz ciętej riposty

Pół czlowiek, pół litra

Opublikowany przez Świat według Kiepskich Środa, 17 kwietnia 2019

Pozostaje nam jedynie pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w walce o zdrowie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kurdej Szatan pokazała swoją córkę. Co za zdjęcie
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!
Wiśniewski jest bankrutem! To co teraz zrobił wkurzyło jego byłą
Węgiel u Wojewódzkiego niemile widziana. Widzowie mówią wprost
Mucha w ciąży? Teraz z wszystko jasne

, , , , ,