Boczek z „Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie

Udostępnij:

Świat według Kiepskich Gnatowski. Dariusza Gnatowskiego, szerzej znanego jako Arnold Boczek nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta zabawna postać, która od samego początku gości na antenie telewizji Polsat w serialu „Świat według Kiepskich” na zawsze już zapadnie w pamięci fanów polskich seriali. W serialu Kiepscy obok Gnatowskiego możemy zobaczyć również takich aktorów jak Andrzej Grabowski (Ferdek Kiepski) czy Ryszard Kotys (Marian Paździoch)

Postać Arnolda Boczka jest delikatnie mówiąc prosta. Przerysowane zachowania, mimika, specyficzny sposób wysławiania się i zamiłowanie do jedzenia oraz oczywiście… alkoholu. Wesoły, beztroski i mało rozgarnięty. Tak właśnie w skrócie można by opisać postać w jaką wcielił się Dariusz Gnatowski w serialu „Świat według Kiepskich”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczyt żenady? Producenci “Kiepskich” właśnie ogłosili konkurs dla widzów! Trzymajcie się… (film)

Mało kto jednak wie, że aktor przeszedł przez piekło. Dopadła go choroba, z którą długo sobie nie mógł poradzić. W pewnym momencie było tak źle, że aktor zmuszony był usiąść na wózek inwalidzki, a co gorsza groziła mu amputacja nogi.

Świat Według Kiepskich Gnatowski. Walka o życie

Świat według Kiepskich, Marian Paździoch, Gnatowski, Ryszard Kotys, Polsat. Arnold Boczek
Świat według Kiepskich, Marian Paździoch, Gnatowski, Ryszard Kotys, Polsat. Arnold Boczek

Cukrzyca. Tak brzmiał wyrok. Dodatkowo niezdrowy tryb życia potęgowały objawy choroby. Dariusz Gnatowski w wielu wywiadach podkreślał jak trudno było mu rozpocząć równą walkę z chorobą:

– Przez pewien czas jeździłem na wózku inwalidzkim, bo miałem kłopoty z nogą. Dopiero wtedy zauważyłem, jak wygląda świat z takiej perspektywy – wyznał rozmowie z Twoim Imperium.

Nadszedł taki moment, że nie miał wyjścia. To już była walka o życie. Zaczął brać leki, regularnie ćwiczyć i drastycznie zmienił dietę. Efekty są wręcz powalające! Dziś Dariusz Gnatowski nie przypomina już tego samego Arnolda Boczka co kilka lat temu.

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Dzięki uporowi oraz wielkim wsparciu swojej żony, aktor pozbył się już ponad 25 kilogramów! Różnicę jak na dłoni widać w nagraniach:

Dariusz Gnatowski ponad 25 kg temu

https://www.facebook.com/kiepscy/videos/1293153394175880/

Pozostaje nam jedynie pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w walce o zdrowie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)
Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)
Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)
Kompromitacja Schetyny przed kamerami. Pytanie dziennikarza go zatkało. To trzeba zobaczyć (film)

, , , , ,