Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świat Według Kiepskich Kotys Ryszard. Świat Według Kiepskich (Polsat) to popularny serial od wielu lat nieprzerwanie emitowany na antenie telewizji Polsat. Nie ma chyba nikogo kto nie kojarzył by Ferdynanda Kiepskiego, Waldusia czy takiej postaci jak Marian Paździoch.

Zabawne i mocno przerysowane sytuacje jakie mają miejsce w serialu „Świat Według Kiepskich” bawią do łez, a przy okazji skłaniają do refleksji, bowiem w poczynaniach bohaterów serialu można odnaleźć wiele typowo polskich przywar, stereotypów i uprzedzeń.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

W rolę Mariana Paździocha wcielił się Ryszard Kotys, obecnie najstarszy grający na planie aktor. Paździoch to postać, która mimo tego iż nie występuje w roli pierwszoplanowej to z powodzeniem kradnie serca telewidzów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świat Według Kiepskich: Ryszard Kotys odchodzi?

Od niemalże roku w przestrzeni medialnej pojawiają się pogłoski o możliwym odejściu Ryszarda Kotysa z planu serialu „Świat Według Kiepskich”. Plotka urosła do takich rozmiarów, że głos postanowił zabrać sam zainteresowany. Stwierdził, że nie zamierza teraz opuszczać planu serialu, a z postacią Paździocha tak długo chce obcować jak długo pozwoli mu na to zdrowie…

No właśnie? Co z jego zdrowiem? 86-letni aktor wygląda coraz gorzej. Jego bliscy martwią się o niego, ponieważ zarówno jego witalność jak i dobra kondycja życiowa powoli spadają.

CZYTAJ TAKŻE: Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ryszard Kotys zrobił się również bardzo sentymentalny. Podczas jednego z wywiadów wypowiedział słowa, które chwytają za serce

Ryszard Kotys w nostalgii

Świat Według Kiepskich Kotys, Polsat, Marian Paździoch
Fot.: Ryszard Kotys, zrzut ekranu/ YouTube

W jednym z wywiadów Ryszard Kotys wyznał, że czuje iż brakło mu czasu.

– Każdy kiedy jest młody, to wydaje mu się, że wszystko stoi przed nim otworem. Później życie jakoś tak się układa, że na przykład po skończeniu szkoły aktorskiej już tylko teatr, film, teatr i tak dalej i nie było czasu na to, żeby na przykład też coś pisać. A też jako młody człowiek myślałem, że mogę pisać powieści. Ale później się okazało, że na to nie ma czasu – powiedział z rozrzewnieniem w głosie.

To bardzo smutne wyznanie, widać że w tej aktor się już poddał nie spełniając swojego największego marzenia.

Miejmy nadzieję, że Świat Według Kiepskich Kotys Ryszard zostaną z nami jeszcze na długo. Aktorowi życzymy przede wszystkim zdrowia i jeszcze wielu pełnych radości chwil w życiu!

CZYTAJ WIĘCEJ:

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)
Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)
Prawica w szoku.Wojciech Cejrowski zdradził na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach
Agnieszka Holland uderza ponownie w rząd PiS. To usłyszał cały świat!
Dziennikarz TVN zgaszony przez Wojciecha Cejrowskiego! To trzeba zobaczyć
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →