Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

Udostępnij:

Świat według Kiepskich Kotys. Gdzie mieszka Ryszard Kotys? Serialowy Marian Paździoch od początku nadawania sitcomu w telewizji Polsat nadaje wyjątkowego klimatu. Nikt już chyba nie wyobraża sobie serialu „Świat według kiepskich” bez marudnego, wrednego i skąpego sąsiada. W tą barwną postać wcielił się wiekowy i bardzo doświadczony aktor Ryszard Kotys. Kotys Choroba, Ryszard Kotys wiek.

Od jakiegoś czasu w mediach bardzo głośno jest o chorobie aktora. Spekulowano nawet czy Ryszard Kotys będzie w stanie nadal grać w serialu, dlatego że mocno podupadł na zdrowiu. Plotki nasiliły się gdy do mediów przeciekła informacja o tym, że do produkcji Polsatu „Świat według Kiepskich” chcą wprowadzić postać syna Mariana Paździocha.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Steczkowska cała mokra i skąpo ubrana. Widać wszystko. Fani podziwiają (Film)

Czujni fani produkcji od razu wywęszyli spisek twierdząc, że wprowadzenie nowej postaci zwiastuje rychły koniec występów Ryszarda Kotysa w sitcomie.

Świat według Kiepskich Kotys i plotki o odejściu

Świat według Kiepskich Kotys. Ryszard Kotys wiek, Kotys choroba, Marian Paździoch.  Gdzie mieszka Ryszard Kotys?
Ryszard Kotys, Screen/YouTube

Plotki urosły do takich rozmiarów, że zmuszony do wygłoszenia dementi został sam serialowy Paździoch. Potwierdził on co prawda smutne wieści o swojej chorobie, opisując wtedy to co się z nim dzieje. Grający w serialu „Świat według Kiepskich” Kotys, cierpi na demencję. Gubi się w znajomych mu miejscach, zapomina wielu rzeczy, ale… Pod koniec tego samego wywiadu stanowczo zdementował plotki o swoim odejściu z serialu. Fani odetchnęli z ulgą.

Zainteresowanie postacią Ryszarda Kotysa wzrosło. Teraz wiadomo już nawet gdzie mieszka. Dla wielu to ogromny szok, chociażby ze względu na stan zdrowia aktora i konieczność regularnego pojawiania się na planie „Świat według Kiepskich”.

Gdzie mieszka Ryszard Kotys?

To niewielka miejscowość koło Poznania. Lusowo – to kawałek raju na ziemi dla Ryszarda Kotysa. Twierdzi, że nie sprawia mu problemów podróżowanie, a i miejsca zamieszkania nie ma zamiaru zmieniać ze względu na to, że w Wielkopolsce mieszka przeważająca większość jego najbliższych.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było

Aktor z serialu „Świat według Kiepskich” Kotys z pełną stanowczością podkreśla, że nigdy nie zmieni miejsca zamieszkania i należy mu wierzyć. W Lusowie koło Poznania mieszka już blisko 20 lat.

Lusowianie, Poznaniacy? Udało wam się kiedyś spotkać serialowego Mariana Paździocha?

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Ilona Ostrowska przeszła przez piekło. Nikt tego nie wiedział
Seweryn z „Rolnik szuka Żony” jest przerażony. Sprawa jest poważna.
Gessler powiedziała wprost co sądzi o operacji Sekielskiego. Zdziwieni?
Doda pilnuje prywatności. Tych zdjęć u niej nie znajdziemy

Tagi: Kotys Choroba, Marian Paździoch, Gdzie mieszka Ryszard Kotys, Ryszard Kotys wiek

, , , , ,