Tajemnica mieszkania „Kiepskich”. Będziecie zaskoczeni

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świat według Kiepskich, jaka tajemnica kryje się w pustych mieszkaniach na klatce, gdzie mieszkają Marian Paździoch i Ferdek Kiepski? Zastanawiające jest, że przez tyle lat istnienia serialu nikt na stałe w nich nie zamieszkał. Jakie jest tego wyjaśnienie? Dowiecie się z tego artykułu. Oglądaj Świat według Kiepskich w stacji Polsat.

Oglądając uważnie Kiepskich, dopatrzeć się możemy, że znajdują się tam dwa pustostany, w których nikt nie mieszka. Jeden znajduje się na przeciwko mieszkania Mariana Paździocha, drugi z nim sąsiaduje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło

Jak pokazuje historia serialu każdy lokator, który się tam osiedla, bardzo szybko się wyprowadza, zazwyczaj po jednym odcinku. Jakie fatum leży nad tymi mieszkaniami? Same pomieszczenia są owiane tajemnicą i nigdy nie zostały w serialu pokazane.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świat według Kiepskich: mieszkanie nadal pozostaje tajemnicze

Świat według Kiepskich (Polsat), jaka tajemnica kryje się w pustych mieszkaniach na klatce, gdzie mieszkają Marian Paździoch i Ferdek Kiepski?
Świat według Kiepskich (Polsat), jaka tajemnica kryje się w pustych mieszkaniach na klatce, gdzie mieszkają Marian Paździoch i Ferdek Kiepski?

„Kiepscy zboczeńcy” jest to tytuł odcinka, w którym pierwszy raz mowa jest o pustostanie, jednak jego tajemnica nie zostaje rozwiązana. Zza drzwi mieszkania wygląda tylko kobieta dobrze wszystkim znana z czołówki serialu. Nie wiadomo jednak kim ta kobieta jest, nigdy też już się nie pokazuje.

Kolejnym odcinkiem, w którym mowa o pustostanie jest „Podlaska”. Jest to nazwisko nowej lokatorki, wprowadza się ona do mieszkania. Barbara Podlaska-Dżekson szybko jednak trafia do szpitala po spożyciu kiełbasy, którą dostała od Boczka. Kolejny raz nie widzimy wnętrza. Tajemnica Kiepskich nie zostaje rozwiązana.

Świat według Kiepskich, często wspomina o to mieszkanie, kolejny raz ma miejsce w odcinku „Eldorado”, tu już widzimy wnętrze i jest ono bardzo zaskakujące. Ponieważ mieści się tam piwniczka z wiekowymi winami wartymi wielkie pieniądze. Sama wielkość piwnicy jest zastanawiająca, gdyż przekracza ona zdecydowanie kubaturę kamienicy. Świat według Kiepskich wspomina tylko ten raz, że mieszkanie posiada ową piwniczkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Kukiz poleciał na kasę? Ten ruch to strzał w głowę!

Po raz ostatni jak na razie mieszkanie , które owiewa taka tajemnica pojawia się w serialu ostatni raz w odcinku „Diabelski młyn”. Wprowadza się tam wtedy Kozłowski z małżonką. Starał się on symulować poważną chorobę, żeby uniknąć oskarżenia o defraudacje pieniędzy. Kolejny raz nowi lokatorzy szybko się z niego wyprowadzają.

Pustostan nigdy nie był zamieszkany na długo i często miał nowych mieszkańców. Kiepscy i ich tajemnica nadal nie zostaje rozwiązana, ale z pewnością Polsat nie raz jeszcze uraczy nas historiami związanymi z tymi mieszkaniami w kolejnych odcinkach.

POLECAMY:

Gessler oszalała? Ceny lodów budzą grozę!
Gąsiewska wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło! Robi furorę
Angela Merkel w strachu. Niemcy mają poważny problem
Wojewódzki zatrzymany przez policję! Dostał łomot
Wielka Brytania przerażona! Koszmar w rodzinie królewskiej

Tagi: Świat według Kiepskich, Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, Polsat

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →