„Zenek Martyniuk nie żyje”. Szokujący wpis krąży w sieci

Szokujący post pojawił się w serwisie Facebook, artykuł podawał, że lider zespołu Akcent, Zenek Martyniuk nie żyje, jest to oczywiście nieprawda. A cała ta informacja to oszustwo, które powinno zostać ukarane.

Ostatnio media społecznościowe zszokowała informacja, że lider zespołu Akcent, a także największa gwiazda disco polo w kraju, Zenek Martyniuk nie żyje. Od razu pragniemy poinformować, że ta informacja nie jest prawdziwa, a cały artykuł mówiący o wypadku to jedynie chory i niesmaczny żart. Autor posta na Facebooku, gdzie opisano całą sytuację powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności, za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Na szczęście Zenek ma się dobrze i nic mu się nie stało.

Czytaj też: To koniec Szpaka? Spełnia się właśnie najgorszy scenariusz. Fani są załamani

Facebook podaje informację, że Zenek Martyniuk (Akcent) nie żyje, uwaga to nieprawda!

„Z OSTATNIEJ CHWILI! Zenek Martyniuk NIE ŻYJE! [*] Masakra.. wypadki samochodowe nie sa do przewidzenia niestety… Spoczywaj w pokoju…”, „ZENEK MARTYNIUK NIE ŻYJE! Masakra… dlaczego Bog zabiera tych dobrych ludzi L [*]” – można wyczytać w całkowicie mijającym się z prawdą poście na Facebooku.

Zobacz również: Mroczne organizacje- Towarzystwo Thule i jego tajemnice

Jeszcze raz podkreślamy, Zenek Martyniuk ma się dobrze, a także pragniemy dodać, że nie brał udział w żadnym wypadku samochodowym, a cały artykuł informujący o jego rzekomej śmierci jest nieprawdziwy.

Co roku kilka znanych osobistości pada ofiarami takich chorych wybryków i w mediach społecznościowych pojawiają się informacje o ich śmierci. Takie żarty nie są nawet śmieszne, maja nawet znamiona przestępstwa, dlatego organy ścigania powinny się autorami takich wypocin bliżej zainteresować.

Szokujący post pojawił się w serwisie Facebook, artykuł podawał, że lider zespołu Akcent, Zenek Martyniuk nie żyje, jest to oczywiście nieprawda.
Fałszywy post informujący, że Zenek Martyniuk nie żyje, screen Facebook

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Popularny produkt z Lidla skażony. Nie jedz go pod żadnym pozorem

Ministerstwo przypomina! Od dziś panują nowe zasady. Nie każdy o tym wie

Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →